Skocz do zawartości
Centrum gier Lion Project

Dodanie (pod)zakładki PokeGra Wikia


Risu

Zakładka PokeGra Wikia  

15 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy jesteś za wprowadzeniem pomysłu?

    • Tak
      14
    • Nie
      1


Rekomendowane odpowiedzi

Nazwa: Zakładka Pokegra Wikia

 

Cel: ułatwienie graczowi znalezienia informacji na temat gry.

 

Uzasadnienie: Niektórzy gracze potrzebują informacji na różne tematy związane ze światem PokeGry, czasem nie uzyskują odpowiedzi więc skoro już posiadamy taką PG Wiki (http://pl.pokegra.wikia.com/wiki/PokeGra_Wikia) to myślę że należałoby ja umieścić w zakładce "inne". By uzyskać łatwy i szybki dostęp do ważnych dla nas informacji ;)

Tym bardziej że PokeGra Wikia wciąż się rozwija, tak samo jak i gra ;3

 

*LadyJoan dała świetny pomysł żeby również dodać do zakładki "inne" regulamin tak by każdy dokładnie po akceptacji konta mógł się z nim zapoznać w razie co ;)

 

Plusy: każdy gracz będzie posiadał szybki dostęp do strony

 

Minusy: brak

 

Nick w grze: Risu

Odnośnik do komentarza

Duże przyciski do Regulaminu i Wiki są na stronie logowania, ale powrót do niej wymaga wylogowania się - myślę, że umieszczone w grze jako większe niż tycia stopka rzeczywiście zwrócą uwagę graczy, a nie zaśmiecą jakoś niemożliwie menu :) Może zakładka "Inne", skoro właśnie tam jest link do Forum

Odnośnik do komentarza

Adminie, widocznie jest skoro mój pomysł spotkał się z tak pozytywnym odzewem ;)

wszystkie te linki są poupychane w takich niewidocznych miejscach że serio można przegapić :/ To tak jeśli chodzi o stronę po zalogowaniu,

przed zalogowaniem jest dobrze widoczne no ale wtedy akurat wiki jest mało potrzebne bo wszystko rozstrzyga się podczas gry :P

Odnośnik do komentarza
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przeglądając tą stronę akceptujesz naszą politykę prywatności. Przeczytaj więcej: Polityka prywatności