Skocz do zawartości
Centrum gier Lion Project

kradzie z


abangel

Rekomendowane odpowiedzi

nie chce by ktoś mnie atakował; mam poziom odwagi bardzo niski

nie chcę też nikogo atakować; zabierać komuś cennych przedmiotów

nikogo nie krzywdzę; wiec: dlaczego odebrano mi  blisko milion złota za pacyfizm?

i ciągle mi się odbiera.... za to że nikogo nie krzywdzę?

za to, że nikogo nie krzywdzę?

--------------

to jest normalne?

 

 

Odnośnik do komentarza

Ta gra polega na tym, że można walczyć z kim się chce jeżeli się mu dorównuje lvlem, którego używa : )

 

I nie odebrało Ci żadnego miliona farmazonie.

 

Ty widziałaś w ogóle taką kwotę na oczy poza otwieraniem skrzynki dla Landryny?

Bo chyba max co miałaś to 600k : )

Odnośnik do komentarza
9 godzin temu, Devu napisał:

Tak, to jest normalne i już dawno wyjaśniałem Ci to na chacie w grze. Nie chcesz, by pobierało Ci kasę, to trzymaj w depozycie.

Fajnie byłoby, jakbym dostała jeszcze ostrzeżenie, że mi się kasę odbiera,..... od początku maja mi kasę odbierało; i żadnego ostrzeżenia... byłoby miło. A nie zabranie ponad pół miliona kasy..... bo nie chcę atakować i krzywdzić ludzi. 

Zapewne uważasz mnie za wredną sukę; bo nie atakuje bliźnich...

Jakie to pobożne i katolickie. Alleluja i do przodu. Jak mawia muchomor z maRYJA...

Odnośnik do komentarza

Teraz już tylko ponad pół miliona, a dopiero był blisko milion.

 

Prawda jest taka, że kasę miałaś dopiero w ostatnich dniach (tydzień czy dwa temu), kiedy się z Ciebie regularnie naśmiewałem o północy, że podbieram Ci kasę. Ale na to, że jesteś tak głupia to nic Ci nie poradzę.

Wcześniej 3% z prawie niczego to w sumie nic. Ale tego też nie zrozumiesz. Bo procenty i ułamki za trudne. To znaczy wiesz pewnie ile to połowa czy ćwiartka jabłka, ale jak już trzeba coś połączyć, policzyć czy sobie wyobrazić to przykro mi, zsikasz się, a nie dasz rady. Zbyt duże ograniczenia.

Odnośnik do komentarza
Dnia 24.07.2016 at 02:21, abangel napisał:

Fajnie byłoby, jakbym dostała jeszcze ostrzeżenie, że mi się kasę odbiera,.....

Była o tym informacja w grze w "ostatnich zmianach".

Do reszty posta nawet nie będę się odnosił, bo jest tak głupia, że aż szkoda palców na pisanie.

Odnośnik do komentarza
Dnia 24.07.2016 at 02:21, abangel napisał:

Fajnie byłoby, jakbym dostała jeszcze ostrzeżenie, że mi się kasę odbiera,..... od początku maja mi kasę odbierało; i żadnego ostrzeżenia... byłoby miło. A nie zabranie ponad pół miliona kasy..... bo nie chcę atakować i krzywdzić ludzi. 

Zapewne uważasz mnie za wredną sukę; bo nie atakuje bliźnich...

Jakie to pobożne i katolickie. Alleluja i do przodu. Jak mawia muchomor z maRYJA...

Kto siedzi najbliżej niech zdzieli kapciem.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przeglądając tą stronę akceptujesz naszą politykę prywatności. Przeczytaj więcej: Polityka prywatności