Parlaxi

Jesień w Doggi-Game

11 postów w tym temacie

Jesień praktycznie do nas zawitała i powoli zaczyna zdobić drzewa odcieniami żółci, pomarańczu i czerwieni.. W niektórych miejscach już jest kolorowo od różnobarwnych liści, w innych dalej króluje zieleń. Jest to też idealny czas na długie spacery - ani upalnie, ani zbyt zimno, można też znaleźć wiele skarbów. Jak Wy i Wasi pupile witacie tegoroczną jesień?

 

Tematem przewodnim konkursu jest "jesień".

 

Uczestnicy konkursu mają za zadanie zrobić zdjęcie, które będzie się kojarzyło z jesienią(może to być jakieś wyjątkowe dla Was miejsce, do którego aż się prosi przejść, może to być także ponura deszczowa aura czy też Wasz pies-zdobywca skarbów wraz z łupem :) ).

Możecie zrobić wiele zdjęć, jednak wyłącznie jedno z nich będziecie mogli złożyć jako pracę konkursową. Postarajcie się więc, by było wyraźne. Nikt nie będzie oceniał Waszych zdolności fotograficznych pod kątem profesjonalizmu - jeśli jednak przykładowo chcecie sfotografować grzyba, który leniwie wychyla się z mokrej gleby, wykonajcie zdjęcie tak, by ten grzyb był widoczny i nikt nie miał wątpliwości, że to właśnie o to chodziło na zdjęciu, a nie rozmyty zestaw plam lub że to nie kawałek mchu chcieliście uwiecznić ;). Żeby nie było wątpliwości - Was ani nikogo innego nie musi być na zdjęciu! (No, chyba że chodzi o Waszego podopiecznego ;) Psy są jak najbardziej mile widziane ;) )

Jeśli macie problem ze zrobieniem zdjęcia - poproście kogoś dorosłego ;)
Zdjęcie wykonane telefonem komórkowym w zupełności wystarczy :)

Jedyne zastrzeżenia są takie, by zdjęcie było wyraźne i związane z konkursem oraz dodane tu, na tym forum jako załącznik (żadnych linków do zewnętrznych serwerów)

Zasady konkursu:

Termin składania prac: 30.09.2016
Wyniki konkursu: 01.10.2016

Sposób składania prac: jako załącznik w poście, żadnych linków do serwerów zewnętrznych.
Sposób głosowania na prace Uczestników: poprzez kliknięcie "lubię to"
 
Pamiętajcie, by każda praca była podpisana nickiem z gry!
 
Zdjęcia rozmyte, niewyraźne niestety będą zdyskwalifikowane. Postarajcie się więc! Najładniejsze prace zostaną odpowiednio wyróżnione :)

Przewidziane są nagrody w grze - niespodzianki ;)

 

Prosimy o poważne podejście do tematu i nie kopiowanie zdjęć z Internetu - może i jest tam wiele pięknych zdjęć, ale nie chodzi nam o to, by powielać coś, co już istnieje, a uwiecznienie niepowtarzalnych chwil z Waszego otoczenia i z Waszymi pupilami :)

Udostępnij ten post


Link to postu

Mój "smak" jesieni właśnie dojrzał i zaczynamy zbiory oraz przetwory, dla mnie to właśnie winorośl określa porę roku, bo to ostatnie owoce z Naszej działki, a potem to tylko ciepłe kapciory i kubek dobrego "grzanego wina" na chłodne jesienne wieczory :) Kiedy winogrono zostanie zebrane, a liście całkowicie opadną wtedy wiadomo, że jesień się kończy i zaczyna wielkimi krokami zbliżać się zima :D 

JOANNA

DSC_0235.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu

Mnie jesień kojarzy się z szeleszczącymi pod nogam kolorowymi liśćmi oraz z jarzębiną, którą jako dzieci zawsze staramy się dosięgnąć z drzew i którą po osiągnięciu tego celu rzucamy w każdego kto jest w naszym zasięgu. :)

Mam nadzieję że zdjęcie się nadaje. ^_^

natula2610

20160925_181214.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu

Jesień to przede wszystkim fakt, że z krótkiego spaceru po polach biały piesek wraca cały czarny, podłe kałuże. Ale póki co jest ładnie i kolorowo, jesień jak z propagandowych obrazków.

 

Pasta :c

IMG_5059.png

Edytowano przez Parlaxi
Jaki cudny! ^^

Udostępnij ten post


Link to postu

 Dla mnie jesień jest czymś więcej, niż tylko porą roku. To przede wszystkim melancholijny czas. Jesienią przy lekkim chłodzie lubię wyjść na spacer, porobić zdjęcia czy poobserwować naturę.  Jeden dzień jest ciepły, a na następny słucham kropli deszczu dudniących o parapet. 

 Jesień kojarzy mi się przede wszystkim z czasem relaksu i spokoju.

~thanek

zdjkonk.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu

Dziękujemy wszystkim Uczestnikom za udział oraz przesłanie pięknych zdjęć :) Prawdę mówiąc, u mnie dopiero teraz zaczyna się robić kolorowo ;)

Czas przedstawić zwycięzców w tegorocznym konkursie fotograficznym:

I miejsce: Pasta

II miejsce: Jay

III Miejsce: Bethesda

 

Nagrody w Grze zostaną przekazane przez Administratora w najbliższym czasie. Jeszcze raz dziękujemy i zachęcamy do udziału w kolejnych konkursach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

 • Kto przegląda   0 użytkowników

  Brak zalogowanych użytkowników przegląda tę stronę.

 • Posty

  • Danonku, nie da się mieć wszystkiego, sądzę, że cokolwiek byśmy nie wymyślili, to konieczne będą jakieś kompromisy. Może jednak dałoby się to rozwiązać tak, by twórca mógł ustawić tę minimalną nie na przydomek hodowlany a na stworzoną rasę. Choć szczerze mówiąc, jakby to miało być dla całej rasy to niewiele by się to różniło od tych wymuszanych przez grę progów. Sama nie wiem, ale wstępnie byłabym za taką wersją pomysłu. Generalnie to jestem po prostu ciekawa rozwiązań, jakie się pojawią w nowej wersji, bo z pewnością będzie przynajmniej kilka nowych, z którymi trzeba się będzie oswoić i nauczyć się wg nich fukncjonować. A na razie to i tak wszystko jest w sferze gdybania
  • Podoba mi się pomysł Szefa, bo chyba gdzieś nawet się przewinął (dawno dawno) wątek cen minimalnych narzuconych przez hodowlę. Tylko wtedy pojawia się jeden mankament, przynajmniej dla mnie. Owszem, psy z hodowli, z hodowlanym przydomkiem, musiałyby chodzić po tej ustalonej cenie. Ale co, gdy ktoś sam założy hodowlę tejże rasy? Albo po prostu do powszechnie dostępnej dorwie rzadką maść i będzie krzyżował ją u siebie w hodowli? Wtedy już tamta hodowla ustalałaby cenę minimalną. Czy ja to dobrze rozumiem? .__.  
  • Jest różnica między zastrzykiem a kastracją. To pierwsze nie występuje w rzeczywistości, to drugie zaś tak. Oczywistym dla mnie jest, że coś, co nie występuje normalnie, ale jest dodatkiem w grze, powinno być o wiele bardziej cenne niż coś, co jest dość powszechne nawet w życiu codziennym. Podtrzymuję swoje zdanie z pierwszego postu. 
  • Szefie, w sumie ta możliwość, o której wspominasz to też jest jakieś rozwiązanie. Rozumiem jednak, że doczekamy się go już w nowej wersji. W sumie te progi to też raczej się nie spodziewałam, że gdyby pomysł został zaakceptowany, to pojawiłby się jeszcze na starej. Jak wspominałam na czacie niewiele wiem o technicznych możliwościach wprowadzania różnych pomysłów, dlatego absolutnie nie będę się upierać przy forsowaniu skoro są na rzeczy i będą wzięte pod uwagę lepsze rozwiązania. Bang już Ci wyjaśniam... Chodzi o to, żeby głownym rynkiem na którym zarabiamy w grze i wydajemy wirtualną walutę była giełda. Żeby gracz poszukujący psa z dobrym charakterem, interesującą go maścią, rozkładem cech jaki jest mu potrzebny, szukał takiego psa na giełdzie i tam go od kogoś nabył, a nie polował na okazję w schronisku. Schronisko z tego co pamiętam pierwotnie powstało w grze po to, żeby można się było szybko i bezproblemowo pozbyć niechcianych psów i o ile dobrze pamiętam, pierwotnie ani nie dostawało się za oddanie psa żadnych giftów, ani nie można było stamtąd psów adoptować. Obecnie są zdania związane z adopcją psa, dlatego raczej nie widzę tego, żeby całkiem obciąć adopcję, bo wymagałoby to przebudowy systemu zadań, a podejrzewam, że na tę chwilę jest mnóstwo innych pilniejszych rzeczy do zrobienia w grze. Natomiast nie podoba mi się gratyfikowanie gracza kasą za oddawanie psa. I mówię to z całą odpowiedzialnością. Sama oddaję sporo psów i zapewne sama wiele bym na tym straciła. Nie mniej uważam płacenie graczowi za to że pozbywa się śmieci za nieuzasadnioną gratyfikację. To trochę tak jakby śmieciarze płacili nam za to, że wywożą śmieci z osiedli. No, ale podsumowując, to jeślby faktycznie miałaby w przyszłości wejść możliwość ustawienia ceny minimalnej przez hodowlę, to faktycznie progi odgórnie narzucone nie miały by sensu. 
 • Popularni autorzy