Skocz do zawartości
Centrum gier Lion Project

Halloween 2016


Parlaxi

Rekomendowane odpowiedzi

Jesień coraz śmielej daje o sobie znać. Prócz kolorowych liści na drzewach i krzewach, można poznać ją dzięki zamkniętym w słoikach przetworom, ostatnim pracom na działkach i w przydomowych ogródkach. Coraz modniejsze staje się także obchodzenie Halloween.. Dlaczego więc nie spróbować upiornej zabawy w Grze? ;)

Jest to konkurs wspólny dla Graczy PG i DG - i dla każdej grupy Uczestników są przewidziane nagrody! :)

Zasady konkursu:
Stwórz własnoręcznie obrazek/figurkę używając dowolnych materiałów (innych niż programy graficzne!), który będzie związany z Halloween.
Chcesz swojego ulubieńca przedstawić jako upiorną mumię czy inne straszydło? Droga wolna! Wolisz górę łakoci lub szukanie największej dyni? Nic prostszego! Najważniejsze, by na obrazku znajdowały się: pokemon (dla Graczy PG) lub pies (dla Graczy DG) i symbole, które towarzyszą Halloween. Jeśli Uczestnik będzie chciał narysować/stworzyć więcej stworzeń - ma zielone światło, O ILE znajdują się na jednej pracy/jednym zdjęciu.

Tak, jak do tej pory, jeden Gracz może złożyć jedną pracę, jest jednak malusieńki wyjątek w tym konkursie: jeśli Gracz gra w OBIE Gry, może złożyć DWIE prace (po jednej w każdej "konkurencji" ;))

 

Rozpoczęcie konkursu: 01.10.2016
Zakończenie składania prac konkursowych: 30.10.2016
Wyniki konkursu: 31.10.2016

Sposób składania prac: jako załącznik w poście tutaj, w tym wątku, żadnych linków do serwerów zewnętrznych.
Sposób głosowania na prace Uczestników: poprzez kliknięcie "lubię to"

Prace należy podpisać nickiem z Gry.

Przewidziane są nagrody w grze - niespodzianki ;)

 

UWAGA! Osoby, które bawią się w naruszanie regulaminu (multikonta) są proszone o zdecydowanie się na jedno konto i jedną pracę. Próby oszustwa będą niestety nagradzane inaczej..

 

 Przypomnę obowiązujące reguły głosowania za pomocą przycisku "lubię to":

 

1. Nie głosujemy na swoją pracę. Wszyscy wiemy, że każdy uważa swoją pracę za najlepszą, najładniejszą itd (i jak najbardziej macie do tego prawo ;) ) Nie zmienia to jednak faktu, że cudze prace mogą być równie ciekawe!

 

2. Osoby, które bawią się w naruszanie regulaminu (multikonta) są proszone o nie nabijanie punktów swojej pracy konkursowej. Za taki proceder praca dostanie tyle punktów ujemnych, ile multi zostało użytych do podbicia. Administracja patrzy na Was! B)

 

Z racji tego, że podczas niektórych Konkursów dochodziło do najróżniejszych niesportowych czy wręcz nieuczciwych zachowań, zaznaczę raz jeszcze najważniejszą sprawę:

 

Pamiętajcie, że oceniana ma być PRACA KONKURSOWA, a nie osoba, która tą pracę złożyła.

Zrozumiałym jest, że są tu różne sympatie i antypatie, nie powinny one jednak wpływać na ocenę PRACY KONKURSOWEJ.

 

Przykład 1. Gracz A lubi Gracza B, ale podoba mu się praca Gracza C. Nie polubi jednak pracy Gracza C w obawie, że Gracz B "może się na niego obrazić".

 

Przykład 2. Gracz A szczerze nie lubi Gracza B, mimo iż praca Gracza B jest znacznie lepsza od pracy Gracza C. Jednak głos odda na pracę Gracza C tylko i wyłącznie dlatego, że "nie jest to Gracz B"

 

Przykład 3. Gracz D zaproponował Graczowi A, żeby oddał głos na jego pracę (lub pracę konkretnego Gracza). Gracz A dał się przekupić, mimo iż prace innych uczestników były znacznie lepsze w jego ocenie.

 

Wierzę, że uda się przeprowadzić konkurs bez niepotrzebnych nieporozumień. Więc: nie prosimy o głosy, nie typujemy konkretnej pracy jako "TEJ JEDYNEJ SŁUSZNEJ" - każdy głos ma być jak najbardziej subiektywny, jednak starajcie się nie podszywać tego odczuciami względem Uczestnika konkursu :)

I nie zamartwiajcie się, komu dać swój głos - możecie polubić każdą pracę konkursową, byle nie swoją własną ;)

 

Odnośnik do komentarza
  • 2 weeks later...

Dziękuję wszystkim za udział w konkursie! :) Mieliśmy okazję poznać nowych artystów i podziwiać prawdziwe dzieła sztuki ;)

Miałam niemały problem z pracą Risu, postanowiłam jednak zakwalifikować ją do rysunków (skonsultowałam to jeszcze z Administratorem ;) )

W związku z powyższym, podium wygląda następująco:

PG:

Kategoria RYSUNEK

I miejsce: Kamilkamil

II miejsce: Risu

III Miejsce: Airisu

Kategoria FIGURKA

I miejsce: bezkonkurencyjnie Chinata!

DG:

Kategoria RYSUNEK

I miejsce: Paws & Pasta (nagroda będzie podzielona na Waszą dwójkę, chyba że ustalicie między sobą inaczej - wtedy proszę dać znać Administratorowi, jaka jest Wasza decyzja)

II miejsce: Verbum

III Miejsce: ex aequo Shinome i Natula2610

Kategoria FIGURKA

brak jakichkolwiek kandydatów :(

 

Każdy Uczestnik dostanie drobną nagrodę za udział. Wszystkie nagrody za udział oraz za podium rozda Administrator ;)

 

Mam też dwa wyróżnienia: Praca Gościa (niestety bez podpisu :( ) oraz Administratora (Administratorze, wybierz proszę, co byś chciał ode mnie dostać :) Wyzwania i tak już piszę ;) )

Wszystkim Uczestnikom dziękuję za udział i zachęcam do dalszej pracy nad talentem :) (i udziału w kolejnych konkursach ;) )

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przeglądając tą stronę akceptujesz naszą politykę prywatności. Przeczytaj więcej: Polityka prywatności