Parlaxi

Halloween 2016

23 postów w tym temacie

Jesień coraz śmielej daje o sobie znać. Prócz kolorowych liści na drzewach i krzewach, można poznać ją dzięki zamkniętym w słoikach przetworom, ostatnim pracom na działkach i w przydomowych ogródkach. Coraz modniejsze staje się także obchodzenie Halloween.. Dlaczego więc nie spróbować upiornej zabawy w Grze? ;)

Jest to konkurs wspólny dla Graczy PG i DG - i dla każdej grupy Uczestników są przewidziane nagrody! :)

Zasady konkursu:
Stwórz własnoręcznie obrazek/figurkę używając dowolnych materiałów (innych niż programy graficzne!), który będzie związany z Halloween.
Chcesz swojego ulubieńca przedstawić jako upiorną mumię czy inne straszydło? Droga wolna! Wolisz górę łakoci lub szukanie największej dyni? Nic prostszego! Najważniejsze, by na obrazku znajdowały się: pokemon (dla Graczy PG) lub pies (dla Graczy DG) i symbole, które towarzyszą Halloween. Jeśli Uczestnik będzie chciał narysować/stworzyć więcej stworzeń - ma zielone światło, O ILE znajdują się na jednej pracy/jednym zdjęciu.

Tak, jak do tej pory, jeden Gracz może złożyć jedną pracę, jest jednak malusieńki wyjątek w tym konkursie: jeśli Gracz gra w OBIE Gry, może złożyć DWIE prace (po jednej w każdej "konkurencji" ;))

Rozpoczęcie konkursu: 01.10.2016
Zakończenie składania prac konkursowych: 30.10.2016
Wyniki konkursu: 31.10.2016

Sposób składania prac: jako załącznik w poście tutaj, w tym wątku, żadnych linków do serwerów zewnętrznych.
Sposób głosowania na prace Uczestników: poprzez kliknięcie "lubię to"

Prace należy podpisać nickiem z Gry.

Przewidziane są nagrody w grze - niespodzianki ;)

UWAGA! Osoby, które bawią się w naruszanie regulaminu (multikonta) są proszone o zdecydowanie się na jedno konto i jedną pracę. Próby oszustwa będą niestety nagradzane inaczej..

Przypomnę obowiązujące reguły głosowania za pomocą przycisku "lubię to":

1. Nie głosujemy na swoją pracę. Wszyscy wiemy, że każdy uważa swoją pracę za najlepszą, najładniejszą itd (i jak najbardziej macie do tego prawo ;) ) Nie zmienia to jednak faktu, że cudze prace mogą być równie ciekawe!

2. Osoby, które bawią się w naruszanie regulaminu (multikonta) są proszone o nie nabijanie punktów swojej pracy konkursowej. Za taki proceder praca dostanie tyle punktów ujemnych, ile multi zostało użytych do podbicia. Administracja patrzy na Was! B)

Z racji tego, że podczas niektórych Konkursów dochodziło do najróżniejszych niesportowych czy wręcz nieuczciwych zachowań, zaznaczę raz jeszcze najważniejszą sprawę:

Pamiętajcie, że oceniana ma być PRACA KONKURSOWA, a nie osoba, która tą pracę złożyła.

Zrozumiałym jest, że są tu różne sympatie i antypatie, nie powinny one jednak wpływać na ocenę PRACY KONKURSOWEJ.

Przykład 1. Gracz A lubi Gracza B, ale podoba mu się praca Gracza C. Nie polubi jednak pracy Gracza C w obawie, że Gracz B "może się na niego obrazić".

Przykład 2. Gracz A szczerze nie lubi Gracza B, mimo iż praca Gracza B jest znacznie lepsza od pracy Gracza C. Jednak głos odda na pracę Gracza C tylko i wyłącznie dlatego, że "nie jest to Gracz B"

Przykład 3. Gracz D zaproponował Graczowi A, żeby oddał głos na jego pracę (lub pracę konkretnego Gracza). Gracz A dał się przekupić, mimo iż prace innych uczestników były znacznie lepsze w jego ocenie.

Wierzę, że uda się przeprowadzić konkurs bez niepotrzebnych nieporozumień. Więc: nie prosimy o głosy, nie typujemy konkretnej pracy jako "TEJ JEDYNEJ SŁUSZNEJ" - każdy głos ma być jak najbardziej subiektywny, jednak starajcie się nie podszywać tego odczuciami względem Uczestnika konkursu :)

I nie zamartwiajcie się, komu dać swój głos - możecie polubić każdą pracę konkursową, byle nie swoją własną ;)

Może być?

dynia.jpg

Edytowano przez Parlaxi
A co Ty się mnie pytasz? Pracę złożyłeś po stwierdzeniu, że jest idealna na konkurs :)

Moja wizja Zombie Psiałki. Tak wiem, nie skończyłam kolorować i wgl... Ale nie jestem przekonana by mi czasu starczyło...
Zdjęcie krzywe, robione ziemniakiem :D

Nick: Shinome na DG

12351261_1120482451310421_777512259_n.jpg

Edytowano przez Parlaxi
Cudna praca :) Czasu masz dość, więc postaraj się skończyć i podmienić zdjęcie ;)

Dziękuję wszystkim za udział w konkursie! :) Mieliśmy okazję poznać nowych artystów i podziwiać prawdziwe dzieła sztuki ;)

Miałam niemały problem z pracą Risu, postanowiłam jednak zakwalifikować ją do rysunków (skonsultowałam to jeszcze z Administratorem ;) )

W związku z powyższym, podium wygląda następująco:

PG:

Kategoria RYSUNEK

I miejsce: Kamilkamil

II miejsce: Risu

III Miejsce: Airisu

Kategoria FIGURKA

I miejsce: bezkonkurencyjnie Chinata!

DG:

Kategoria RYSUNEK

I miejsce: Paws & Pasta (nagroda będzie podzielona na Waszą dwójkę, chyba że ustalicie między sobą inaczej - wtedy proszę dać znać Administratorowi, jaka jest Wasza decyzja)

II miejsce: Verbum

III Miejsce: ex aequo Shinome i Natula2610

Kategoria FIGURKA

brak jakichkolwiek kandydatów :(

Każdy Uczestnik dostanie drobną nagrodę za udział. Wszystkie nagrody za udział oraz za podium rozda Administrator ;)

Mam też dwa wyróżnienia: Praca Gościa (niestety bez podpisu :( ) oraz Administratora (Administratorze, wybierz proszę, co byś chciał ode mnie dostać :) Wyzwania i tak już piszę ;) )

Wszystkim Uczestnikom dziękuję za udział i zachęcam do dalszej pracy nad talentem :) (i udziału w kolejnych konkursach ;) )

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przegląda tę stronę.

• Hmm, dobra, rzucę też coś od siebie, bo zabawa w wierszyki jest fajna.   Gdy Adminu wieczorem siedzi znudzony, Drapiąc leniwie mopsa za uchem, A ten kundel lubi odwracać się do góry brzuchem, Gdy obserwuje kod gry, zniechęcony.   Sokiem z dyni każdego zasłużonego bana popijając, Administrator nowy kod przeoczył, który do gry się wkradając, Zmienił nagle klikawki otoczenie, Cóż to było za zdziwienie!   Fioletowy kolor wszędzie, tak już dawno zapomniany, Wdarł się do gry szybko, nagle - niespodzianka bardzo udana. Nie był jednak niemile widziany, Wszak przyjemniejszy od perma-bana.   Ogon jaszczurki, skrzydła nietoperza można wrzucić do talerza. Karmić tym piksele, których w grze jest już tak wiele. Schronisko je jednak namiętnie z gry eliminuje, Gdy adminu ochoczo za hodowlę zbugowanych psów banuje.   Podobnie jak u krzaka, to tylko poezja, moderacjo nie bij mnie, miało być zabawnie kk :c #Gepard z dołgi gejm.     
    • Guest Dogimama
      No... spróbuję z poezją... Gdzieś w oddali, Duzi i mali Idą z cukierkami Bo dziś Halloween. Lecz po chwili Zza bloku duch się wyłonił I wszyscy się spłoszyli. Ale wtedy nagle Skądś na środku drogi Pies się pojawił I na ducha skoczył. Wtedy i pies nagle zniknął. Ne wyszło.  
    • Blokada nie zostanie zdjęta ani skrócona.
    • Ban na dogi za pomoc siostrze i koleżance. Dlaczego wątpisz w to że moja siostra ma kąto. Niedawno kąto szkolna6 było odblokowane. Jest to kąto mojej koleżanki. To jest zwyczajnie nie fer. Sugerujesz mi że ja kłamię. Ja ci pisze prawde. Co do wymiany z psami to najzwyczajniej koleżanka kupywała ode mnie psy i nic w tym dziwnego. Siostrze też się niekture podobały. Wchodzenie na konta od razu po sobie - pomagałam im z rangą. Wcześniej nie wiedziałam że tak nie można bo (tak jak z resztą dużo osób) nie czytałam regulaminu. Prosze o drugą szansę - o usunięcie lub skrucenie bana na miesiąc.
    • Guest Shijukara
      Golden retriever w hiszpańskim stylu xd. Ale chyba przesadziłam xd DG: Shijukara   
  • Popularni autorzy