Skocz do zawartości
Centrum gier Lion Project

Propozycje zamieszczane na forum


Annyonne

Rekomendowane odpowiedzi

Zamieściliśmy na tym forum kilka propozycji dotyczących zmian na doggi. Bardzo trudno jest zachęcić graczy, przyzwyczajonych do forum bezpośrednio w grze, by zalogowali się na osobnym forum i zagłosowali. Ale udało się to :) Kilkunastu, którym zależy na zmianach głosuje.

Jedna propozycja została zaakceptowana, reszta na razie czeka na decyzję Admina. Mam pytania:
- Co dalej z zaakceptowaną propozycją? Czy można liczyć na to, że "wejdzie" w listopadzie (po obecnym evencie) ? Jeśli nie, to kiedy?
- Ile głosów musi być na "tak" w ankiecie, by propozycja była rozpatrywana? 
- Czy w jakiś sposób możemy się dowiedzieć, czy jest szansa na realizację określonej propozycji? Chodzi mi o to, że może pojawić się propozycja, której nie da się zrealizować, nawet gdyby zagłosowało 60 graczy ... Dobrze by było wiedzieć od razu, czy warto na nią głosować.

 

Odnośnik do komentarza
Dnia 25.10.2016 at 17:33, Annyonne napisał:

.Co dalej z zaakceptowaną propozycją? Czy można liczyć na to, że "wejdzie" w listopadzie (po obecnym evencie) ? Jeśli nie, to kiedy?

Propozycje najpierw trafiają do działu zaakceptowane, a później do gry. Niestety, nigdy nie podaję realnego terminu, bo zależy on od wielu czynników - skomplikowania propozycji, obłożenia pracą, itd

Cytat

- Ile głosów musi być na "tak" w ankiecie, by propozycja była rozpatrywana? 

Nie ma ścisłych wymagań, im jednak więcej głosów, tym większa szansa, że propozycja trafi do zaakceptowanych.

Cytat

- Czy w jakiś sposób możemy się dowiedzieć, czy jest szansa na realizację określonej propozycji? Chodzi mi o to, że może pojawić się propozycja, której nie da się zrealizować, nawet gdyby zagłosowało 60 graczy ... Dobrze by było wiedzieć od razu, czy warto na nią głosować.

Tylko poprzez dodanie propozycji.

Odnośnik do komentarza
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przeglądając tą stronę akceptujesz naszą politykę prywatności. Przeczytaj więcej: Polityka prywatności