Skocz do zawartości
Centrum gier Lion Project

ankiety :)


Annyonne

ankiety z propozycjami  

27 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy chcesz, aby ankiety dotyczące propozycji zmian na DG były:



Rekomendowane odpowiedzi

No to najwyższy czas na propozycję, by przenieść się z ankietami na forum doggi  :D
Sporo propozycji przedstawiono tu - na LP.  Nie ma co ukrywać, że głównie z tego powodu zalogowało się tu wielu graczy DG. Zainteresowanych zmianami na doggi jest jednak więcej niż zalogowanych...
A gdyby dalsze ankiety robić tam, na forum DG? Przynajmniej teraz, do czasu nowej wersji? Wiele z tych proponowanych zmian można by uwzględnić od razu, pisząc nową wersję gry. 
Plusy :
* większa ilość graczy proponujących rozwiązania - można liczyć na lepsze pomysły
* każdy z graczy może wziąć udział w dyskusji nad zmianą - nikt nie będzie mógł zarzucić, że nic o zmianie nie wiedział
* duży plus dla admina :rolleyes:
Minusy :
* przy tak dużej liczbie graczy, mogą jak zwykle pojawić się w dyskusji wypowiedzi nie na temat (delikatnie mówiąc), ale to się może zdarzyć także i tutaj. A poza tym w przypadku powtarzających się takich zachowań, zawsze można zamknąć dyskusję tam i wrócić tu...
* chyba większe obciążenie serwera ? (nie znam się na tym)

A po przedstawieniu większości uzbieranych propozycji i dogadaniu rozwiązań, możemy wrócić tu...

edit: plusem będzie też to, że pokegracze nie będą zabierać głosu w naszych ankietach :P

Odnośnik do komentarza

Propozycja (raczej) odrzucona. Wolałbym, żeby propozycje pojawiały się tutaj ze względu na zwykłą wygodę - forum jest kilka razy bardziej przejrzyste, ma choćby opcję powiadomień o nowych tematach z których korzystam. Ponadto, przenoszenie się znów na forum DG wydaje mi się bezsensowne - bo przecież z jakiegoś powodu propozycje pojawiały się tutaj. 

Odnośnik do komentarza

Tak, ale z całego doggi konta ma tu jakieś 10 osób, a potem wynikają z tego nieporozumienia.

Wiem wszystkim nie dogodzi, ale skoro już doggi ma własne forum to sprawy związane ze zmianami powinny być tam rozpatrywane. Więc albo przenieść całkowicie forum tutaj, albo dalej kłócić się tam. Tak to nigdy nie dojdziemy do porozumienia.

 

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Administrator napisał:

Propozycja (raczej) odrzucona. Wolałbym, żeby propozycje pojawiały się tutaj ze względu na zwykłą wygodę - forum jest kilka razy bardziej przejrzyste, ma choćby opcję powiadomień o nowych tematach z których korzystam. Ponadto, przenoszenie się znów na forum DG wydaje mi się bezsensowne - bo przecież z jakiegoś powodu propozycje pojawiały się tutaj. 

Ja to wszystko rozumiem i nawet z tym się zgadzam...ale:
- tak jak napisała Follow - propozycje pojawiły się tutaj, bo tam nie miały szans
- tu pisze posty z propozycjami około 3-4 graczy, wypowiada się około 10 osób, a głosuje 20-25, nie wiem ile jest zalogowanych, ale nie aktywnych (nie piszących i nie głosujących) ale pewnie albo wcale albo niewielu

Tam byłoby więcej piszących i dyskutujących...No i myślałam o tymczasowym założeniu tam wątku z ankietami, takimi jak tutaj.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przeglądając tą stronę akceptujesz naszą politykę prywatności. Przeczytaj więcej: Polityka prywatności