Skocz do zawartości
Centrum gier Lion Project

Kastracja przy sprzedaży


Krzyżak

Czy chcesz wprowadzenia opcji automatycznej kastracji przy sprzedaży?  

35 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy chcesz wprowadzenia opcji automatycznej kastracji przy sprzedaży?



Rekomendowane odpowiedzi

Następna ankieta, yay.

Ostatnimi czasy doszłam do wniosku że wyrzucałabym znacznie więcej owsików na sprzedaż, gdybym najpierw nie musiała wykładać 2,5tys dgl od sztuki, licząc na to że ktoś kupi i mi się to zwróci, a nie wyrzucam właśnie pieniędzy w błoto. Więc zapodaję luźnym pomysłem wprowadzenia opcji kastracji przy sprzedaży. Taki pies mógłby być wystawiany na giełdę i pokazywać się jako piesek/suczka (po sterylizacji), ewentualnie (będzie wysterylizowany). Kwota za ciachnięcie byłaby pobierana z mojego konta w momencie sprzedaży i pies trafiałby na konto kupującego już bezpłodny. Możnaby przy wystawianiu dodać nawet taki fajny ptaszek 'sprzedaj jako bezpłodnego' :c

Wrażenia, uwagi, wnioski?

Odnośnik do komentarza

Wprawdzie można dać ogłoszenie i dogadać się z chętnym albo otworzyć wątek sprzedażowy, ale wiadomo, że gracze chętniej kupują już wystawione psy (nie trzeba pisać, o nic pytać, prosić, ustalać cenę). Taka opcja na pewno ułatwiłaby i kupno i sprzedaż.
Ten "ptaszek" musiałby być, bo nie wszystkie psy chcemy sprzedać bezpłodne.

Odnośnik do komentarza

Pomysł ciekawy, ale ten "ptaszek" byłby konieczny, bo np. mieszańców nie opłaca się zbytnio sprzedawać bezpłodnych. Jeżeli jednak byłaby opcja wyboru do zaznaczenia w trakcie wystawiania psa na sprzedaż to bardzo by to wszystko ułatwiło. Ja sama na forum zaglądam od święta, a niektórzy wcale i jak się psa na giełdę nie rzuci to będzie się kisił w nieskończoność na koncie hodowcy, a przecież nie o to chodzi. :/ Kastracja przy sprzedaży rozwiązałaby ten problem.

Odnośnik do komentarza
  • 2 years later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przeglądając tą stronę akceptujesz naszą politykę prywatności. Przeczytaj więcej: Polityka prywatności