Skocz do zawartości
Centrum gier Lion Project

Dodatek nadzwyczajny


Annyonne

Dodatek nadzwyczajny.  

17 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Cz przydałby się jakiś dodatek urozmaicający grę?



Rekomendowane odpowiedzi

Bazylia  w wątku "Nowe wystawy" podała pomysł z "Tygodniem mopsa". Też myślałam o czymś podobnym, ale bardziej jako urozmaicenie klikania psów, coś w rodzaju dodatkowych "wyzwań" (tak, jak są zadania, tylko bardziej rozbudowane). Np. niech to będzie np.Tydzień z psem, ale w każdym dniu tego tygodnia jakieś zadanie do wykonania, za które dostawałoby się drobne nagrody (najtańszą miskę, karmę, ringówkę, adresówkę, 50 dgl itp.), a za wykonanie wszystkich zadań tygodnia byłaby większa nagroda (np. tło, lepsze posłanie, bon czy 300 dgl). Udział oczywiście nie byłby obowiązkowy. A jakie zadania? Może niekoniecznie związane z samą grą, ale np. zabawy logiczne czy zręcznościowe tematycznie związane z psami? Nie wiem...A może jakieś inne. Może coś w rodzaju gry planszowej z kostką? Z zadaniami do wykonania (prostymi, typu tych, co już są) na kolejnych polach gry? 

Dlaczego? Bo wszystkie zadania już dawno zrobiłam, loguję się, by poklikać psy, postalkować czat :D, a w tak zwanym międzyczasie gram w inną grę. Nie, nie w nieparzystokopytne :) 

Z takiego "dodatku" skorzystaliby na pewno początkujący, bo mogliby zdobyć akcesoria i kaskę. Inni zajęliby się dodatkiem, a przestali spamować czy trollować. Jeszcze inni mieliby dodatkową rozrywkę w czasie klikania piesków lub oczekiwania na wyniki wystawy. A przede wszystkim byłoby trochę urozmaicenia.

Nie wiem jedynie, czy w obecnym stanie gry da się coś takiego wprowadzić...

Jak myślicie ma to sens? 

Odnośnik do komentarza

Chyba muszę być za, skoro byłam inspiracją do tej propozycji :D

Codzienne zadania to może lekka przesada, bo za dużo nagród byśmy mieli i w tylnej części ciała by nam się poprzewracało :P Ale system tygodniowy typu jedno-dwa zadanka z limitowanym czasem jak najbardziej (niektórzy mają w jedne dni więcej czasu niż w inne ;) ). No i bardziej podobałyby mi się takie, do których trzeba by było zaangażować już istniejące mechaniki gry, a nie dodawać nowe minigierki. Prędzej coś w stylu "wyhoduj psa z czymśtam" czy "weź udział w tylu i tylu konkursach danego typu/trudności". 

Tylko błagam nie zręcznościówki! Jestem w tym beznadziejna :( Chlip.

Chociaż dalej jestem za moim tygodniem mopsa XD Mopsów nikt nie kocha. Ja bym pokochała, ale nie opłaca się xD

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przeglądając tą stronę akceptujesz naszą politykę prywatności. Przeczytaj więcej: Polityka prywatności