Skocz do zawartości
Centrum gier Lion Project

Odwołanie od blokady


Yogi

Rekomendowane odpowiedzi

Byłaś upominana nie raz, nie dwa. Spamowałaś graczom niepotrzebnie w wątkach hodowlanych. Zawsze "wtryniałaś" swoje słowo. Byłaś za to upominana i liczyliśmy, że w końcu się opamiętasz.
W dodatku, mimo tego że było wielokrotnie mówione, podałaś miejsce gdzie znajduje się dane słowo. Jak już było wspominane, takie zachowania są banowane. 
Blokada jest na trzy dni. Mamy nadzieję, że w tym czasie przemyślisz to co robiłaś i wywnioskujesz co było w tym zachowaniu złe. 

Odnośnik do komentarza

Moment, moment... Wielokrotnie upominana? Raz. A co do mówienie miejsca, to również raz w wątku pomocy. I nic źle nie zrobiłam. Żadnego ostrzeżenia również nie było. Poza tym, nic o mówieniu miejsca nie było mowy jeśli chodzi o regulamin. Dopiero po zobaczeniu wątku na forum widziałam, aczkolwiek nie sądzę, aby za to był ban. Administrator pisał,ze za wielokrotne podawanie miejsc jest blokada, a ja pisałam raz. I edytowała to verbum

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przeglądając tą stronę akceptujesz naszą politykę prywatności. Przeczytaj więcej: Polityka prywatności