Skocz do zawartości
Centrum gier Lion Project

propozycja - tylko nie wiem jaka; bo mnie szlag trafia na wielu frontach


abangel

Rekomendowane odpowiedzi

dzisiaj zostałam zaatakowana; dwukrotnie; poważne straty i w złocie i w itemkach...- ale nie mogę się bronić - nie mogę odwinąć kontrą - bo Administrator tak ustawił; że gość może mi łoić tyłek a ja jemu nie mogę, bo mam za wysoki lewel....

Pytanie do Administratora mam takie: w jaki sposób mam grać? Jak wchodzić na PG? Jeśli jestem tam bezbronna - na odstrzał wystawiona, jak suka przywiązana do drzewa przy myśliwym ze sztucerem!?

A jeszcze Administrator zachęca, by do burej suki strzelać!

" (większą szansę ma atakujący);
=> Większa ilość punktów doświadczenia;
=> Większa ilość złota.
=> Atakować można graczy do 10% lepszych.  (TABLICA)

****

Mam ochotę napisać o innych "świetnych" zmianach w grze; ale czasowo się powstrzymam, aby tematu nie rozmydlać. Oczekuję na odpowiedź: Jak mam grać?

 

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, szarlota napisał:

 

Uzupełnienie. Nawet mi do głowy nie przyszło, że z powodu 3-ch przegranych walk poziom odwagi z 70-ciu kilku punktów spadł mi do: minus 51..... w efekcie czego; PG dała mi Prezent Noworoczny; dokładnie o godz. 0.00 w postaci:

Twoja odwaga ma niski poziom. Utraciłeś z tego względu 17075 złota.

"Kochaj bliźniego jak siebie samego"; toteż Adminie, ja też Tobie serdecznie życzę w Nowym Roku - aby "Ci się szczęściło - jako i mi się w ten piękny Sylwester poszczęściło". Amen. Alleluja i do przodu!

 

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, szarlota napisał:

hmmm.. " Jak mam grać?"

skoro jest to w propozycjach to ja proponuję,abyś przestała grać,jeżeli masz takie problemy ;pp

 

EDIT: OD KIEDY MOŻNA ATAKOWAĆ OSOBE Z PRZEWAGĄ 25 POZIOMÓW?TO AKURAT NIE JEST NORMALNE ;X

 

 

hqdefault.jpg

Od tych fatalnych zmian w pvp, o których pisze abangel. Mi też się one nie podobają, bo 10%, to zdecydowanie za dużo. Zwłaszcza, że atakować można tylko o 1 lvl w dół, a nie też 10%.

Odnośnik do komentarza
8 godzin temu, Annyonne napisał:

Chciałam tylko delikatnie zwrócić uwagę, że piszecie w dziale propozycji do DG ;)

U nas w grze wprawdzie są suki, ale do nich nikt nie strzela :D

Osoba zakładająca temat jest tak ogarnięta, jak Ci co od banów na psach odwołują się na pokemonach. Nie przejmuj się :D

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przeglądając tą stronę akceptujesz naszą politykę prywatności. Przeczytaj więcej: Polityka prywatności