Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0
abangel

propozycja - tylko nie wiem jaka; bo mnie szlag trafia na wielu frontach

7 postów w tym temacie

dzisiaj zostałam zaatakowana; dwukrotnie; poważne straty i w złocie i w itemkach...- ale nie mogę się bronić - nie mogę odwinąć kontrą - bo Administrator tak ustawił; że gość może mi łoić tyłek a ja jemu nie mogę, bo mam za wysoki lewel....

Pytanie do Administratora mam takie: w jaki sposób mam grać? Jak wchodzić na PG? Jeśli jestem tam bezbronna - na odstrzał wystawiona, jak suka przywiązana do drzewa przy myśliwym ze sztucerem!?

A jeszcze Administrator zachęca, by do burej suki strzelać!

" (większą szansę ma atakujący);
=> Większa ilość punktów doświadczenia;
=> Większa ilość złota.
=> Atakować można graczy do 10% lepszych.  (TABLICA)

Mam ochotę napisać o innych "świetnych" zmianach w grze; ale czasowo się powstrzymam, aby tematu nie rozmydlać. Oczekuję na odpowiedź: Jak mam grać?

hmmm.. " Jak mam grać?"

skoro jest to w propozycjach to ja proponuję,abyś przestała grać,jeżeli masz takie problemy ;pp

EDIT: OD KIEDY MOŻNA ATAKOWAĆ OSOBE Z PRZEWAGĄ 25 POZIOMÓW?TO AKURAT NIE JEST NORMALNE ;X

hqdefault.jpg

3 godziny temu, szarlota napisał:

Uzupełnienie. Nawet mi do głowy nie przyszło, że z powodu 3-ch przegranych walk poziom odwagi z 70-ciu kilku punktów spadł mi do: minus 51..... w efekcie czego; PG dała mi Prezent Noworoczny; dokładnie o godz. 0.00 w postaci:

Twoja odwaga ma niski poziom. Utraciłeś z tego względu 17075 złota.

"Kochaj bliźniego jak siebie samego"; toteż Adminie, ja też Tobie serdecznie życzę w Nowym Roku - aby "Ci się szczęściło - jako i mi się w ten piękny Sylwester poszczęściło". Amen. Alleluja i do przodu!

3 godziny temu, szarlota napisał:

hmmm.. " Jak mam grać?"

skoro jest to w propozycjach to ja proponuję,abyś przestała grać,jeżeli masz takie problemy ;pp

EDIT: OD KIEDY MOŻNA ATAKOWAĆ OSOBE Z PRZEWAGĄ 25 POZIOMÓW?TO AKURAT NIE JEST NORMALNE ;X

hqdefault.jpg

Od tych fatalnych zmian w pvp, o których pisze abangel. Mi też się one nie podobają, bo 10%, to zdecydowanie za dużo. Zwłaszcza, że atakować można tylko o 1 lvl w dół, a nie też 10%.

Chciałam tylko delikatnie zwrócić uwagę, że piszecie w dziale propozycji do DG ;)

U nas w grze wprawdzie są suki, ale do nich nikt nie strzela :D

8 godzin temu, Annyonne napisał:

Chciałam tylko delikatnie zwrócić uwagę, że piszecie w dziale propozycji do DG ;)

U nas w grze wprawdzie są suki, ale do nich nikt nie strzela :D

Osoba zakładająca temat jest tak ogarnięta, jak Ci co od banów na psach odwołują się na pokemonach. Nie przejmuj się :D

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przegląda tę stronę.