Skocz do zawartości
Centrum gier Lion Project

Pvp


Viburnum

Twoja opinia  

9 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Twoja opinia



Rekomendowane odpowiedzi

Pvp leży w tej grze i... można sobie dopowiedzieć co dalej :) Moją propozycją jest mała zmiana w walkach między graczami, przede wszystkim:

1. Odwaga: kto to widział, aby ludzie mieli po -100 odwagi czy więcej? Ogólnie odwaga NIE POWINNA BYĆ NA MINUSIE. Jaki to ma sens? Teraz kiedy atakujący nie zawsze wygrywa można narobić sobie ładnego bałaganu, a wyjście z minusowej odwagi może okazać się po prostu trudne. Potem nie ma jak walczyć, bo co to za walka, gdzie osoba z minusową odwagą czy odwagą poniżej 30 zaatakuje, ale oddać nie można? Moja propozycja to zmiana minimalnej ilości odwagi na 0.

2. Walki: nie można atakować gracza, który ma poniżej 30 pkt. Ok, to jest spoko, ale można inaczej to zrobić, bo system pvp w tym momencie jest, za przeproszeniem, do bani, bo osoba z odwagą poniżej 30 pkt może zaatakować, a w drugą stronę jest to zablokowane. Moja propozycja jest taka, aby móc atakować przy KAŻDEJ ILOŚCI PUNKTÓW ODWAGI, ale, jeżeli osoba ma poniżej 30 pkt nie traci złota i przedmiotów, działać do będzie w drugą stronę, osoba, która ma poniżej 30 pkt. atakuje kogoś nie zabierze mu złota i przedmiotów. Przedmioty i złoto można zyskiwać/tracić tylko jeżeli ma się powyżej 30 punktów odwagi.

3. Punkty odwagi: Jeżeli ktoś zaatakuje gracza, który ma 0 punktów odwagi nie zyska żadnego punktu, jest to logiczne. Atakując osobę w przedziela od 1-10 punktów odwagi zyska 1 punkt, w przedziela od 11-20 zyska 3 punkty, w przedziale od 21-30 zyska 5  punktów.

Odnośnik do komentarza
  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 1 month later...

To ja dodam swój wniosek.

Uważam, że walki powinny być bardziej symetryczne. Chodzi mi o to, że jeśli zostanę przez kogoś zaatakowany, to zawsze powinienem mieć możliwość rewanżu. Teraz wystarczą dwa levele różnicy bądź brak odwagi i jeden może być lany non-stop i nie może odpowiedzieć. To trochę nieuczciwe. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przeglądając tą stronę akceptujesz naszą politykę prywatności. Przeczytaj więcej: Polityka prywatności