Skocz do zawartości
Centrum gier Lion Project

Blokada sterylizacji, podczas gdy suczka karmi miot.


Koteczko

Blokada sterylizacji, podczas gdy suczka karmi miot.  

19 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Blokada sterylizacji, podczas gdy suczka karmi miot.



Rekomendowane odpowiedzi

Uszanowanko! Luźna propozycja po moim dzisiejszym, iście bezmyślnym wyczynie. Podczas gdy suczka karmiłaby szczenięta, to opcja sterylizacja byłaby dla niej zablokowana. Przez niemożliwość kliknięcia na tę opcję albo wyświetlanie komunikatu po kliknięciu w nią, że nie można. „Ale po co to komu? Trzeba się przecież naklikać, żeby tak zrobić.” ktoś może stwierdzić. I się zgadzam, jednak jeśli ktoś jest tak zdolny niczym ja dzisiaj, to dostanie zaćmienia i kliknie tę feralną opcję. Tylko wtedy wiadomo, że nie pozostaje nic innego oprócz zapalenia świeczki dla bezmyślnie uśmierconego miotu.
A chyba lepiej byłoby dmuchać na zimne, prawda? ?

Mała informacja: nie uwzględniłam tu suczek będących w ciąży, ponieważ nie ukrywam, że nie wiem, jak to u nich wygląda.

Odnośnik do komentarza

Zagłosowałam na nie. Moim zdaniem, faktycznie trzeba się sporo naklikać żeby wysterylizować suczkę. Wystarczy tylko patrzeć na to, na co się klika. Czy w takim razie suczka w ciąży powinna mieć zablokowaną opcję głaskania jeśli jej energia wynosi 35/100, bo przecież mogę niechcący kliknąć i stracić szczeniaki? No nie. ;)
Dlaczego akurat suczka karmiąca miałaby mieć zablokowaną opcję sterylizacji? Równie dobrze ktoś może niechcący wysterylizować suczkę, która szczeniąt nie karmi i on też nie będzie miał po niej miotów.
Uważam, że wprowadzanie takiej blokady tylko dlatego, że ktoś może niechcący kliknąć nie jest konieczne, bo równie dobrze może niechcący klikać w kilka innych miejsc i również na tym stracić - czy to pozbawienie psa możliwości posiadania potomstwa, czy to dgl przez kliknięcie "niechcący" w sklepie przycisku Kup, czy B przez wysłanie nie tego psa na badania.

Odnośnik do komentarza

I ja Was paradoksalnie poprę. Przeczytałam swój post ponownie, potem Wasze odpowiedzi i ajj, już widzę, gdzie pies pogrzebany. Faktycznie wyszedł mi pomysł pokroju: "zablokować interakcje innym graczom z naszym/nam ze swoim psem, bo jeszcze przypadkiem nie pokryje czy – jak Verbum wspominałaś – straci szczenięta". Mogłoby pójść w to niewesołym kierunku, bo skoro przeszłaby blokada tego, to już widzę nawał innych próśb tego sortu. Mimo wszystko też Danonku nie rozumiem, jak to tak można zrobić, ale ja mam te swoje kuriozalne zdolności. Przynajmniej świetna nauczka na przyszłość i ewentualny sposób na, ekhem, zakończenie ciąży.

Skoro ja, będąc autorką tego niewypału, zanegowałam go, to czy mogłabym prosić o przerzucenie do odrzuconych? Raczej nie warto tego ciągnąć. Chciałam przeprosić za marnotrawstwo czasu i obiecuję poprawę!

Odnośnik do komentarza
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przeglądając tą stronę akceptujesz naszą politykę prywatności. Przeczytaj więcej: Polityka prywatności