Skocz do zawartości
Centrum gier Lion Project

jest sprawa


Keri

Rekomendowane odpowiedzi

Razem z siostrą gram w Doggi. Nick mojej siostry - Amelka 2011, a mój (teraz) KeriWolf.

Moje poprzednie konto Keri zostało zablokowane, a następnie dostało grzywnę za to, że oszukiwałam i przesyłałam sobie $dgl z multikonta Gunwo.

Postanowiłam wtedy, że zacznę grę od nowa i będę tam sprawiedliwa. Konto to nazywa się KeriWolf i zostało zablokowane nie wiem z jakiego powodu. Administrator mi odpisał, że z tego samego powodu co poprzednio i nie można było odpowiedzieć nic na ten temat, więc nie miałam nawet możliwości, żeby to wyjaśnić.  Napisał też, że konta zostaną usunięte, a ja nic tym razem nie zrobiłam.

Teraz nie widzę sensu, żeby zakładać nowe konto, bo znowu mi je usuną z niewiadomych przyczyn.

Z poważaniem Keri

PS: Bardzo lubię te grę, ale Administratorzy zaczęli już trochę przesadzać. (np: Moja koleżanka straciła konto, na którym była w rankingu ogólnym, tylko dlatego, bo się nie logowała, bo wyjechała). To już według mnie przesada.

 

 

Odnośnik do komentarza

Pozwolę odnieść się do Twojego PS. W regulaminie gry jest punkt, w którym widnieje zapis o usuwaniu kont nieaktywnych co najmniej 14 dni. Jednak na początek likwidowane są konta z długą nieobecnością. Koleżanka więc musiała na długo pozostawić swoje konto nieaktywne i nie znać regulaminu, inaczej zapewne nie dopuściłaby do takiej sytuacji. Sugerowanie, że Moderatorzy przesadzają jest nieprawdą, chociażby dlatego, że my, Moderatorzy, nie mamy wpływu na usuwane konta. Takie decyzje podejmuje jedynie Administrator.

Pieseq10 lubi to
Odnośnik do komentarza

Przepraszam ,że się wtrącam ale na ile Twoja koleżanka musiała "wyjechać" ,że usunęli jej konto? Bo nie uważam ,że admin po upływie równo 2 tygodni kasuję konta , mimo ,że tak jest w regulaminie. Odczekuje ten miesiąc czy dwa..... Po za tym z ciekawości przeczytałem Twoje poprzednie zgłoszenie - zostałaś zbanowana przez przesyłanie sobie dgl. Tym razem nic nie zrobiłaś? To ciekawe ,że Twoje psy są cudem u Twojej "siostry" a ona kryła Twoim psem za 1000 dgl.

Odnośnik do komentarza
  • I co z tego  , że za minimalną? Ale przesyłałaś. W dodatku radzę zapoznać się z regulaminem , bo obniżanie cen krycia to ułatwianie gry. Nieznajomość regulaminu jest według mnie najczęstszym przyczynem banów. Albo myślenie "że tym razem Admin nie zauważy ,że przesyłam sobie psy" Ja , jak i część graczy wydajemy na grę realne pięniądzę i wściekamy (a przynajmniej ja) się gdy gracze przesyłają sobie pieniądze tłumacząc się "ale to konto mojej "siostry"" "to był "tylko jeden" pies". 
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przeglądając tą stronę akceptujesz naszą politykę prywatności. Przeczytaj więcej: Polityka prywatności