Skocz do zawartości
Centrum gier Lion Project

Rzeczy dostępne od rangi


hodowlapieseuw

Co sądzisz?  

6 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Co sądzisz?

    • Tak
      1
    • Nie
      5
    • Inna odpowiedź (napisz)
      0


Rekomendowane odpowiedzi

Heja! Znowu ja, nie martwcie się, dopiero się rozkręcam :D  Tym razem wyjeżdżam do was z pomysłem, aby w sklepie były rzeczy dostępne tylko od konkretnej rangi z naciskiem na rangę VIP. Chodziaż nie tylko. Szczerze mówiąc, dużo rzeczy powinno być dostępne dopiero od stażu albo Rangi. Między innymi forum. Ale skupię się tylko na sklepie, możecie przecież coś dopowiedzieć prawda ;)? 
No więc mógł by istnieć przedmiot dający psu nieśmiertelność dostępny za x bonów lub x dgl tylko dla Rangi VIP. Albo na przykład alternatywki za bony były by zablokowane aż do osiągnięcia np.3 rangi (może być każda inna,w sumie nie wiem). Również kilkutysięczne pakiety smakołyków mogły by być dostępne od jakiejś rangi. Generalnie rzeczy tego typu. Dla VIPów mogły by być również dostępne ADHD za doglary w pakiecie, czyli bez limitu krótko mówiąc. Mam nadzieję, że pomysł się podoba.

Odnośnik do komentarza

Bardzo proszę o nieprzenoszenie pomysłów z gry o koniach do doggi. Nieśmiertelnym rzeczom i psom mówimy stanowcze NIE.

Pakiety psismaków są za bony, to samo ADHD.

No i proszę przed wstawieniem kolejnej ankiety o PRZEMYŚLENIE jej trzy razy, bo ostatnie pomysły cały czas neguję. A przydałoby się dla odmiany coś poprzeć. Ale to musi być coś naprawdę przydatnego, a nie skopiowane z patatajców. Proszę. :) 

Odnośnik do komentarza
13 godzin temu, Danonek napisał:

Bardzo proszę o nieprzenoszenie pomysłów z gry o koniach do doggi. Nieśmiertelnym rzeczom i psom mówimy stanowcze NIE.

Pakiety psismaków są za bony, to samo ADHD.

No i proszę przed wstawieniem kolejnej ankiety o PRZEMYŚLENIE jej trzy razy, bo ostatnie pomysły cały czas neguję. A przydałoby się dla odmiany coś poprzeć. Ale to musi być coś naprawdę przydatnego, a nie skopiowane z patatajców. Proszę. :) 

Jakich koni? Jaka gra? Chyba mnie źle zrozumiałyście. Są też pakiety smaczków za doglary i je chciałam odblokować od rangi.

Odnośnik do komentarza
Teraz, Danonek napisał:

I jakiś nieśmiertelnych psów. Doggi ma być oparte o rzeczywistość, a nie na jakiś fantazjach. ;) Plus po co dawać coś od rangi, skoro teraz aby to mieć trzeba mieć bony - które nie są tak dostępne od ręki jak rangi? Nie czaję.

Nieśmiertelność już zostawię jako przykład. Masz w sklepie za DOGLARY pakiety smaczków czy karmy. Chodziło mi o to, aby te pakiety były dostępne od jakiejś rangi. Z resztą skoro się z tym nie zgadzasz nie widzę potrzeby brnięcia w to dalej. Niech inni się wypowiedzą.

Odnośnik do komentarza

Rangi w ogóle powinny zależeć od umiejętności w grze i gdzieś był na ten temat wątek nawet. Jednak mówimy o wersji obecnej, gdzie tak wielkie zmiany raczej nie nastąpią, a przynajmniej nie w najbliższym czasie. Obecnie, jak już było wspomniane, VIP nic nie oznacza, nie pokazuje czy ktoś umie grać czy nie. Dodatki do rang obecnie nie mają sensu, skoro same rangi nie znaczą tak naprawdę nic.

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, Danonek napisał:

Rangi w ogóle powinny zależeć od umiejętności w grze i gdzieś był na ten temat wątek nawet. Jednak mówimy o wersji obecnej, gdzie tak wielkie zmiany raczej nie nastąpią, a przynajmniej nie w najbliższym czasie. Obecnie, jak już było wspomniane, VIP nic nie oznacza, nie pokazuje czy ktoś umie grać czy nie. Dodatki do rang obecnie nie mają sensu, skoro same rangi nie znaczą tak naprawdę nic.

+1 zgadzam się.  Ja po prostu chcę nadać sens tym rangom.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przeglądając tą stronę akceptujesz naszą politykę prywatności. Przeczytaj więcej: Polityka prywatności