Skocz do zawartości
Centrum gier Lion Project

[ANKIETA] Nazwij Porygona! (weryfikacja)


Tallana

Rekomendowane odpowiedzi

Lista zebranych propozycji, sprawdźcie czy są wszystkie (dla Waszej wygody ułożyłam je alfabetycznie:

 

Azero

 

Baranek

BlueDog

BUMER

Błystotek

błyszczek

Bryłek

 

CyberX

 

Delector

Dezel

 

GLOBTROT

Gratinil

gumożuj

 

Hackazyl

 

JANUSZ

 

Kartonking

Klocuś

Kryształek

kryształek

 

Layorożec

Lizaczek

 

Magic

MrQuartzDuck

 

PARAGON

Pikselek

Plum

PORCIO

Poriusio

PorKoks

Poryguś

 

Rozmaryn

 

Shinyfunduck

Siggy

Słodziak

Stefanek

szkatuś

squaremind

 

TallaGon

TallaTwo

Trojanek

 

Wild

WładcaSieci

Odnośnik do komentarza

nie był zamknięty - po prostu ankieta zmusza mnie do wybrania czegoś z każdej grupy. Teraz będę musiała na siłę wybrać coś w grupie, w której nie widzę kandydata..

Chodziło mi o ich podniecanie się głosowaniem jako pierwsi.

A temat zamknięty był, ale pisałem pw do założycielki, że nie da się przez to głosować ;)

Odnośnik do komentarza

Kurczę. Bo są dwa pytania - to dlatego jest błąd. Nie bardzo wiem, jak edytować pod tym kątem zasady. Dojdzie jeszcze jedna nazwa i pojawi się trzecie pytanie, a więc trzeba będzie obowiązkowo głosować na 1 osobę z każdej grupy. :/ A to niezbyt uczciwe.

 

To może umówmy się tak, że na razie zapoznajcie się z ankietą a kiedy dostanę spóźnioną propozycję to otworzę jakąś ankietę zewnętrzną i problem zniknie.

Odnośnik do komentarza

Chciałam załatwić sprawę jak najszybciej i wyszło stare polskie przysłowie "gdy się człowiek spieszy, to się diabeł cieszy". Wyszedł kolejny błąd z ankietą. Zamykam temat, na razie zapoznajcie się z propozycjami i zastanówcie nad głosami. Jutro pojawi się nowa, prawidłowa ankieta. Lub już dzisiaj, jak tylko otrzymam wiadomości od graczy.

Odnośnik do komentarza

Dobra. Ankieta usunięta. Zrobiłam alfabetyczną listę, żeby każdy łatwiej znalazł swoją propozycję. Kwestia 3 nazw musi zostać rozwiązana i wtedy pojawi się nowy temat z nowym linkiem. Dziękuję Wam za głosowanie już teraz i mam nadzieję, że poświęcicie swój czas również przy ostatecznej wersji ankiety. :)

Odnośnik do komentarza

Otwieram temat na wypadek gdybyście mieli jakieś pytania. Jutro mam obronę, więc temat zostanie zaktualizowany najwcześniej we wtorek lub środę. Jeśli nie otrzymam w tym czasie odpowiedzi od gracza, który zdublował propozycję to zostanie on warunkowo dopuszczony do konkursu ale jego propozycja nie będzie widoczna. Jeśli odezwie się przed zakończeniem konkursu to dorzucę jego propozycję i przedłużę o kilka dni czas głosowania. Jeśli nie, to niestety mówi się trudno.  :mellow:

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przeglądając tą stronę akceptujesz naszą politykę prywatności. Przeczytaj więcej: Polityka prywatności