Skocz do zawartości
Centrum gier Lion Project

odsprzedaż


Annyonne

odsprzedaż przedmiotów  

53 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy chcesz mieć możliwość odsprzedawania przedmiotów?

    • tak
      53
    • nie
      0


Rekomendowane odpowiedzi

W loteriach, eventach, konkursach dostaje się różne przedmioty, które niekoniecznie są nam potrzebne albo mamy ich bardzo dużo. Może dałoby się je odsprzedawać do sklepu, albo może sprzedawać innemu graczowi? 

U mnie leży kilkanaście akcesoriów do konkursów, z których pewnie nie skorzystam. Przedmioty przypisywane psom da się jakoś sprzedać (poprzez kupno, przypisanie przedmiotów i odsprzedaż psa), ale akcesoria konkursowe nie da się tak sprzedać.

 

Odnośnik do komentarza
12 godzin temu, Kikyo napisał:

Jestem za pomysłem odsprzedawania przedmiotów ale TYLKO I WYŁĄCZNIE do sklepu. Niestety odsprzedaż innemu graczowi jest niemożliwa, bo to sprawi ze zaleje nas fala multikont (co obecnie jest już dużym problemem w grze).

Gracze i tak odsprzedają sobie przedmioty, więc czemu im tego nie ułatwić? Teraz istnieje ryzyko że jeśli trafisz na kogoś nieuczciwego to już więcej nie zobaczysz swojego psa. Uważam że zarówno sprzedaże jak i wymiany przedmiotów pomiędzy graczami powinny być od którejś rangi (4? 5?) i tyle. Jeśli ktoś będzie chciał mieć multi to multi i tak założy, i będzie przerzucał przedmioty między kontami gdy tylko zdobędzie odpowiednią rangę.

Odnośnik do komentarza
  • 2 years later...
  • 6 months later...
W dniu 21.10.2016 o 09:55, Krzyżak napisał:

Gracze i tak odsprzedają sobie przedmioty, więc czemu im tego nie ułatwić? Teraz istnieje ryzyko że jeśli trafisz na kogoś nieuczciwego to już więcej nie zobaczysz swojego psa. Uważam że zarówno sprzedaże jak i wymiany przedmiotów pomiędzy graczami powinny być od którejś rangi (4? 5?) i tyle. Jeśli ktoś będzie chciał mieć multi to multi i tak założy, i będzie przerzucał przedmioty między kontami gdy tylko zdobędzie odpowiednią rangę.

Najlepiej w taki sposób, według mnie. Przynajmniej nie będzie tak jak napisał/a o tych nieuczciwych.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przeglądając tą stronę akceptujesz naszą politykę prywatności. Przeczytaj więcej: Polityka prywatności