Skocz do zawartości
Centrum gier Lion Project

megapaczki


Annyonne

Czy rozszerzyć ofertę sklepu?  

36 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy rozszerzyć ofertę sklepu o promocyjne mega paczki ?



Rekomendowane odpowiedzi

Wiem, wiem, że teraz wszyscy zajęci są eventem na Halloween, ja też :)

Ale obiecałam, że dodam dziś propozycję...

Puszki jedzonka można kupić pojedyncze, ale można w mega paczce (w cenie promocyjnej lub za bon). Taka sama opcja przydałaby się do innych zakupów w sklepie.

Mam na myśli głównie psismaki do szkolenia i ringówki (ale nie tylko). Przy szkoleniu psa psismaki "idą" w ogromnych ilościach, a ringówki są potrzebne psom wystawianym na wystawy, szczególnie w hodowlach. Takie mega paczki pozwoliłyby na zakupienie od razu większej ilości, zamiast kilkakrotnego klikania np. w paczkę psismaków. 

Sklep mógłby także oferować różne towary w takich promocyjnych "mega paczkach" np. po pięć ringówek, po trzy zabawki itp. Mogłoby to być za doglary albo za bony.

Odnośnik do komentarza

Karmy nie są konieczne -ale psismaki są. Więc nie powinno być ograniczeń. Uważam, że powinny być paczki i za dgl i za bony. Np 10 paczek psismaków za 350 dgl (oszczędza się 50dgl) i 10 paczek psismaków za 1 bon. Dwie opcje po prostu. No i to samo z ringówkami i zabawkami powinno być. Można nawet zrobić w sklepie osobną zakładkę typu: "MEGAPACZKI dla hodowców" czy coś :P

Odnośnik do komentarza
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przeglądając tą stronę akceptujesz naszą politykę prywatności. Przeczytaj więcej: Polityka prywatności