Skocz do zawartości
Centrum gier Lion Project

informacja o końcu odrobaczenia/szczepienia


Annyonne

informacja o odrobaczeniu/szczepieniu  

29 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy chcesz, by informacja o końcu odrobaczenia/szczepienia pojawiała się wcześniej (w formie okienka) ?

    • tak, jako okienko, przy 4%
    • nie


Rekomendowane odpowiedzi

Bardzo często zdarza się przeoczyć moment końca odrobaczenia/szczepienia. Informacja pojawia się w okienku "Co dziś robił twój pies", ale dopiero gdy pies ma 0% ważności odrobaczenia/szczepienia. Od razu spada mu zdrowie, a czasem nawet tracimy psa.

Propozycja : informacja o zbliżającym się końcu odrobaczenia/szczepienia mogłaby się pojawiać już przy 4% i jako wyskakujące okienko (tak jak przy końcu ciąży suczki).

Odnośnik do komentarza

Nawet jeśli komuś zależy a jest takim przegrywem jak ja to psy chorują .w. Zresztą, nieraz już miałam taką sytuację że pogłaskałam psa i jednocześnie skończyło się odrobaczanie i zachorował. Dopóki to hodowlanka to przeżyję, ale jeśli to konkursowiec to trochę irytujące. Dlatego jestem za okienkiem, ale właśnie takim jakie pojawia się przy końcu ciąży - które znika samo i nie trzeba klikać ok. Te które trzeba klikać, jak to z informacją że pies utytłał się w błocie, faktycznie spowalniają.

Odnośnik do komentarza

Jestem za wprowadzeniem informacji, ale nie okienkach, które się ewentualnie wyświetlą i znikną, bo się w nie nie kliknie - tylko takie, w które trzeba kliknąć, żeby się zamknęły. Jeśli takie tylko wyświetlane informacje, to można wcześniej, już przy 20% - ale jak ma się kończyć, to trzeba kliknąć.

Tak samo powinno być w przypadku ciąży, przed porodem. Wiele razy nie pojawiło mi się takie okienko lub je przeoczałam, zawsze jednak starałam się patrzeć po dziesięć razy w dziale "hodowla", kiedy poród nastąpi, porównywałam czas/akcje do upływu kolejnego miesiąca. Dziś zaufałam systemowi, że mnie poinformuje przed końcem ciąży, żeby się moja sunia wyspała przed rozwiązaniem - i dupa, nic się nie pojawiło! Wyjątkowo, jak rzadko w takich wypadkach, zamiast postarzać psa i wysyłać go spać, postarzałam i karmiłam karmą energetyzującą. Liczyłam na okienko - i straciłam szczenięta. Tak więc przy tak ważnych sprawach, jak koniec ciąży czy odrobaczania/szczepienia - powinny być okienka, które należy KLIKNĄĆ, by zamknąć. Takie zabezpieczenie przed rozczarowaniem, utratą czasu i przedmiotów.

Ktoś może powiedzieć: "To tylko gra" - ale to może być dla kogoś coś ważnego w danym momencie. "Trzeba było pilnować, skoro ci zależało" - tak, ale jesteśmy tylko ludźmi, mamy czasem więcej na głowie i przeoczymy coś ważnego. "To tylko jakieś mieszańce/pierwsza ciąża/drobne sprawy, nadrobisz" - może ta, może nie. To może się przydarzyć komuś przy tworzeniu nowej rasy lub przy konkursowym psie. I choć później może mieć pretensje do samego siebie, niesmak zostaje.

Tak więc: wyskakujące okienka w postaci komunikatów gdzieś-tam - od 20% w dół, okienko do kliknięcia - przy 4%.

Odnośnik do komentarza
  • 2 months later...

Odgrzewam starego kotleta :D

Zagłosowałam na "tak", ale wolę sprecyzować swoje zdanie na ten temat.

Właściwie wystarczy mi pokazywanie końca szczepionki w samej historii psa, ale niech, na litość boską, nie choruje on razu przy przejściu z 95 na 5 energii, kiedy jeszcze powiadomienie się nie pojawiło. Niech dadzą mi szansę na zareagowanie :( 

Same okienka jestem w stanie zaakceptować jeśli nie będę musiała w nie klikać. Przypominam, że sporo osób chodzi z niepotrzebnymi psami na spacery w celu ekonomicznego ubicia ich na przedmioty chociażby i takich psów nie opłaca się szczepić/odrobaczać. Nie powiem co by mnie strzeliło jeśli przy każdym psie (a mam ich ponad setkę) wyświetlałoby mi się takie okienko do kliknięcia :P

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przeglądając tą stronę akceptujesz naszą politykę prywatności. Przeczytaj więcej: Polityka prywatności