Skocz do zawartości
Centrum gier Lion Project

Ban


Gość Doggs123123

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Doggs123123

Z wielkim szacunkiem proszę o naprawienie problemu.

Zablokowano mnie na 60 dni za tzw. " Multikonta ", choć ja nic z tym wspólnego nie miałam !

Mój nick na doggi to Doggs123123 i proszę o zdjęcie blokady ponieważ na 5 rangę pracowałam dosyć dłuuuuuuuuggggooooo..... Konto na tej grze mam już ok. 3 lata i nagle wszystko do kosza ?

nie mam czasu logować się dzień w dzień bo także mam swoje życie prywatne....

Więc z wyrazami szacunku proszę moderatorów o ściągniecie bana.

Odnośnik do komentarza
Gość Doggs123123
3 godziny temu, Joanna22 napisał:

Z wyrazami szacunku, ale bana za multi nie dostaje się na "chybił trafił" :) Adminu musiał mieć twarde dowody, że nałożył blokadę. 60 dni to nie 60 lat :) Szybko zleci. Pozdrawiam.

Tak, niby tak szybko zleci.... A już pół roku czekam a tu tylko 10 dni zleciało..... A poza tym to nie moja wina, że moja siostra robi sobie multikonta a nie ja ! Ona powinna mieć usunięte konto... Nick - piesek123123

 

Odnośnik do komentarza

Jeśli zgłosiłaś,że siostra też gra i jeśli nie współpracowałyście (nie kupowałyście od siebie psów, nie miałyście wspólnych hodowli itp.) to powinno się wszystko wyjaśnić.

Ale patrzyłam teraz -tak na szybko- u Ciebie - masz multi siostry (jeśli to rzeczywiście siostra) w znajomych, robiłaś też do nich prezentacje..., kupowałyście nawzajem od siebie psy...stąd pewnie ban.

Odnośnik do komentarza
  • 1 month later...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przeglądając tą stronę akceptujesz naszą politykę prywatności. Przeczytaj więcej: Polityka prywatności