Skocz do zawartości
Centrum gier Lion Project

Krycia do akceptacji


Azadi

Krycia do akceptacji  

29 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy popierasz ten pomysł?

    • Tak
      6
    • Nie
      17
    • Tak, ale zmienił(a)bym coś w tej propozycji
      6


Rekomendowane odpowiedzi

No dobra, widzę, że zgłaszane wcześniej przez kogoś imienne krycia poszły do akceptacji, ale mam jedną podobną propozycję.

Już tłumaczę: w tym okienku, w którym ustala się cenę krycia i tym podobne rzeczy, mogłaby się pojawić odhaczana opcja "Krycia do akceptacji". Domyślnie byłaby wyłączona.
Jak by to działało? Gracz X chce pokryć swoją suczkę psem gracza Y. Wspomniany pies miałby włączone krycia do akceptacji. Po próbie pokrycia suczki tym psem gracz Y, właściciel psa, otrzymywałby wiadomość na PW, w której mógłby odrzucić lub zaakceptować propozycję krycia. Po akceptacji gracz X mógłby pokryć swoją suczkę tamtym psem.

Plusy - możliwość uniemożliwiania (dziwnie to brzmi, wiem) kryć nielubianym lub niezaufanym graczom.

Minusy - mogłoby się zdarzyć, że gracz włączyłby taką opcję, a potem zrobił sobie przerwę od gry i wszelkie prośby o krycia wisiałyby przez wieki na jego poczcie (podobne przypadki z mnóstwa innych gier się kłaniają). Pewnie znaleźliby się i tacy, co robiliby awantury o to, że ktoś nie chce im udostępnić repka.

Odnośnik do komentarza

Ten minus mi się wydaje tak duży, że nie wiem czy to ogólnie dobry pomysł. Już widzę jak się czeka za kryciem bo delikwent-właściciel pieska nie logował się od miesiąca D| Ograniczyłabym to na przykład do 3 albo 5 psów na gracza, nie więcej. Możnaby tak zabezpieczyć te najważniejsze, a resztą niech kryje kto chce.

Odnośnik do komentarza

No właśnie niestety to jest największy problem. Dlatego ta opcja byłaby do wyłączenia, ale z drugiej strony przecież można włączyć, przestać się logować i zapomnieć o wyłączeniu :\

Proponowałam to z myślą o graczach, którzy na przykład wyhodowali nową rasę, ale nie mają zarejestrowanej w ZK hodowli, a chcieliby udostępniać krycia tylko dla graczy z hodowli. Albo mają jakiegoś cennego psa i chcieliby udostępniać nim krycia, ale nie chcą, by jakiś podejrzany gracz dorwał się do ich rasy lub psa z wysokim charakterem.

Pomysł kontrowersyjny, wiem :\

Odnośnik do komentarza

Już to widzę jak czekam na krycia kilka dni, po czym rezygnuję i kryję czymś innym. Dostaję szczeniaka, którego oczekiwałam, postarzam suczkę do cieczki i odstawiam na później, po czym wracam po nią za jakiś czas i widzę, że jest w ciąży z tamtym repkiem :P 

Zawsze można się umawiać na krycia. Teraz wprowadzono opcję, że widać kiedy ktoś jest online, więc polować na taki status i prosić o krycie. Porównywalnie dużo zachodu, a przynajmniej wie się na czym stoi :)

Odnośnik do komentarza
  • 3 weeks later...

Jestem na nie. Nie, to moim zdaniem nie jest dobry pomysł. To gra i nawet jak kogoś ze współgraczy lubię, a kogoś nie, to nie powinno się na tę grę przenosić takiej prywaty. Dlatego jestem zdecydowanie przeciw. Zresztą została przyjęta i ma wejść opcja krycia imiennego, więc ostatecznie będziemy mieć wybór czy komuś chcemy udostępnić krycie czy odmówić. Dodatkowa akceptacja byłaby w jakimś sensie powieleniem tej samej funkcji, a jednoczenie, wszystkim mocno uprzykrzyłaby życie i tym którzy chcą pokryć sukę i właścicielowi repka ;). Jedni mają więcej reków inni mniej, ale wszyscy coś hodujemy a tu poza ogarnięciem hodowli doszłaby jeszcze konieczność ogarniania w miarę często kto się dobijał do naszych repków.

I naprawdę, nie irytowałoby Cię, gdybyś musiała z tydzień cierpliwie czekać aż ktoś zauważy Twoją prośbę, a potem zobaczyć komunikat że prośbę odrzucono, bo ten akurat graczowi nie podoba się np. Twój avek albo nick, albo ma jeszcze innego focha pod Twoim adresem?

Odnośnik do komentarza
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przeglądając tą stronę akceptujesz naszą politykę prywatności. Przeczytaj więcej: Polityka prywatności