Skocz do zawartości
Centrum gier Lion Project

Usypianie psów.


Verbum

Usypianie psów.  

34 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy jesteś za wprowadzeniem usypiania psów?

    • Tak, takie udogodnienie powinno być opłacane w B i być zależne od rasy (1B mieszańce, 2B rasowe).
    • Tak, takie udogodnienie powinno być opłacane w B i być zależne od charakteru psa (do 300pkt 1B, 310-500pkt 2B, 500+pkt 3B)
    • Tak, takie udogodnienie powinno być opłacane w B i być zależne od zdrowia psa (20% i mniej 1B, 21-70% 2B, powyżej 70% 3B)
    • Tak, takie udogodnienie powinno być opłacane w B i być zależne od wieku psa (szczenięta 1B, dorosłe 2B, w wieku 10+ 1B)
    • Nie, gracze powinni mieć możliwość płacić dgl - nie chcą sprzedać części psów, a nie mają potrzebnej ilości B (np. 2000 dgl jak w przypadku kastracji)
    • Nie, opcja usypiania nie jest potrzebna.


Rekomendowane odpowiedzi

Część graczy nie chce by ich pies znalazł innego właściciela, ale sami też go nie potrzebują i chcieliby mieć możliwość uśpienia go. Ze swojej strony dodam, że byłoby to dosyć wielkie udogodnienie dla takich osób i według mnie powinno być to opłacane w B - nie każdy je ma, nie każdy też musi usypiać psa, którego nie chce (może trzymać u siebie, może wyrzucić do schroniska przed północą, może sprzedać bezpłodnego, może doprowadzić do śmierci z zaniedbania). Wiele osób narzeka na małą ilość opcji do wydawania bonów - proszę bardzo. W ankiecie zebrałam pomysły podesłane mi na pv.

Odnośnik do komentarza

Szczerze, zagłosowałam na Nie - ponieważ nie widzę żeby opcja dodawała do gry coś co nie jest możliwe do osiągnięcia obecnie - jeśli już, ściągałaby bony z graczy którzy być może nie skapnęli się, że można po prostu ubić psa przez zaniedbanie jeśli nie chce się aby była szansa żeby wpadł w czyjeś ręce po wywaleniu do schronu - 
Szczerze, jedyna sytuacja w której ta opcja byłaby jakkolwiek przydatna - byłaby gdyby podobnie jak w przypadku śmierci ze starości odzyskiwałyby się przedmioty - albo jeśli pies byłby poniżej 7 lat - odzyskiwałyby się one bez dodatkowego zużycia (W końcu jeśli 1 zużycie to jakieś 15 lat życia psa, to poniżej połowy mogłoby się nie liczyć) - wtedy faktycznie dodawałaby ona coś czego nie można mieć za darmo i sama bym chętnie z niej korzystała

Jednak nie było tego zaznaczonego w pomyśle więc zagłosowałam jak zagłosowałam :mellow:

Odnośnik do komentarza

Każdą opcję użycia bonu można przy odpowiedniej interpretacji podciągnąć, jako "wyciąganie bonów od graczy". Nie przemawia do mnie ten argument, Hen ;).

Osobiście skorzystałabym nie raz z możliwości uśpienia psa za bony nawet bez możliwości odzyskania przedmiotów. Zaklikanie psa nawet z zaniedbania nie jest bowiem wcale łatwym zadaniem. Przynajmniej moje tak mają. Szczeniaki dodatkową zużywają mi smaczki, bez względu na to czy chcę je hodować czy zaklikać. Poza tym nawet z zaniedbania to mocno czasochłonne.

Dlatego ja jednak głosowałam na tak :).

Odnośnik do komentarza

Zgadzam się z Kaminą. Mam szczeny, które wydają się być nieśmiertelne. :v a wywyalanie 200 szczenów do schronu, podczas gdy wywala mnie z doggi, kiedy otwieram listę psów, jest straszne. Podobnie się dzieje, gdy otwieram kojec z więcej niż (chyba) 400 lub 500 psami.

Wracając do usypiania - wiele osób by z tego skorzystało, nawet za bony. Osobiście kupiłabym bony tylko po to, żeby pozbyć się nadmiaru psów, żeby spokojnie dalej wywalać do schronu kundle. xD

Odnośnik do komentarza

Czy ja wiem czy każdą opcję za bony... ADHD za bony daje przyspieszenie hodowli, Zastrzyki na płodność... no, powodzenia bez nich 120% płodności wbijać :/  hodowla - da się tylko za bony, ale oferuje darmowe przesyłanie psów w hodowli, co pomaga w organizacji pracy, leczenie ambulatoryjne - daje możliwość odratowania ważnego psa po zagapieniu się, albo oszczędzenia energii konkursowcowi żeby mógł więcej startów nabić.
W każdym wypadku się coś zyskuje, dlatego tak na to patrzę, że warto by było gdyby wydanie bonu dawało choćby odzyskanie wyposażenia psa :') - czyli coś ponad to co można uzyskać w grze bez bonów.

Chociaż ze szczenami to prawda, że męczarnia :/ trzeba temu najpierw higienę zjechać, bo nie spada to to od chorób nawet jak się resztkami tylko karmi :/ 

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przeglądając tą stronę akceptujesz naszą politykę prywatności. Przeczytaj więcej: Polityka prywatności