Skocz do zawartości
Centrum gier Lion Project

Nowe wystawy


Czake

wystawy psów  

30 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy chcesz zmiany w sposobie oceny psów na wystawach?

    • tak, chcę aby to się zmieniło
      20
    • nie, pasuje mi obecna wystawa
      10


Rekomendowane odpowiedzi

Wielu osobom nie pasuje obecny sposób oceny psów na wystawach - w kategoriach psów rasowych górują 2-3 rasy, które wybiły się dzięki wprowadzeniu nowych maści. Część ras nie ma możliwości doskoczenia do pięt takim psom - rasa ma na przykład tylko jedną maść, a została wprowadzona z charakterem 200. To samo tyczy się również psów rasowych - wygrywają psy z ogromnym charakterem i mało zróżnicowanym wyglądem.

Czy chcesz, aby to się zmieniło?

Odnośnik do komentarza

Moją propozycją na nowe wystawy to złączenie kategorii psów i suczek juniorów w jedną, oraz psów i suczek seniorów w jedną, i zmiana w dodaniu podkategorii związanych z charakterem psów, np. kategoria do charakteru 250, 400, 550 i wzwyż. Dodawajcie też swoje, może razem uda nam się wymyślić lepszy sposób niż obecny XD

Odnośnik do komentarza

Nie widzę sensu w łączeniu juniorów i seniorów, to 40dgl mniej za głosy, czemu chcesz ucinać nam zarobki.

Apropo widełek charakteru, już gdzieś kiedyś to pisałam, więc może się powtórzę

Cytat
Cytat gracz x
Jedna kategoria by była dla charakterów 150 (nie wiem, czy są niższe) do 300. W drugiej kategorii zaś 301-600 + . I tak dla każdej kategorii które istnieją obecnie.


Bez sensu imo, pies 301 i tak ma nikłe szanse na dostanie się do pierwszego czy drugiego rzędu jeśli przed nim jest zgraja wyexpionych 550+. Dwa, że gracze przestaliby podbijać charakter rasom które dotarłyby do tego magicznego 300 tylko po to, żeby utrzymać je w pierwszym rzędzie wystawy nr. I, bo po prostu nie opłacałoby się im przekraczać progu 301 punktów. A idea chyba jest taka, żeby podbijać charakter jak najwyżej?

 

Odnośnik do komentarza

Moim skromnym zdaniem łączenie juniorów i seniorów jest zbędne :) Ludzie by pogłupieli i to dosłownie :) wtedy to wyścig szczurów by się dopiero zaczął. Mnie też denerwuje fakt, że gdzie się nie obejrzy to tam BC. Ale podział na charaktery jak najbardziej. Od 200 do 300 i od 301 do 500+ by wiele rozwiązało ;) Tylko nie mam pomysłu jak to wprowadzić...

Odnośnik do komentarza
23 godziny temu, Czake napisał:

Moją propozycją na nowe wystawy to złączenie kategorii psów i suczek juniorów w jedną, oraz psów i suczek seniorów w jedną, i zmiana w dodaniu podkategorii związanych z charakterem psów, np. kategoria do charakteru 250, 400, 550 i wzwyż. Dodawajcie też swoje, może razem uda nam się wymyślić lepszy sposób niż obecny XD

Ja zrozumiałam, że Czake  chce, by nie było podziału pieski-suczki, tylko razem (jak championi), a za to miałby wejść podział "widełkowy" - czyli ilość kategorii i głosowań nie zmieniłaby się, a może nawet wzrosła.
Minusy takiego układu wystaw:
*tu rację ma Paws - gracze z psami, kwalifikującymi się do którejś z kategorii widełek, podwyższaliby charakter tylko do górnej granicy tych widełek. Nie zależałoby im na przejściu kategorię wyżej, bo tam trafiliby na ostatnią stronę.
*z kolei w kategorii najwyższych widełek i tak królowałyby BC, więc pozostali nadal nie mieliby szans na wygraną.
Plusy:
*szansę wygrania wystaw (zaliczenie zadania) dostaliby nowi gracze, gracze z małym doświadczeniem, bo ich psy startowe mają niskie charaktery - byłyby w kategorii najniższych widełek (ale patrząc na to z drugiej strony - da się zaliczyć te zadania także przy obecnym układzie, więc...)
*szansę wygrania wystaw miałyby nowe rasy, ale przy obecnym układzie też im się to udaje (może jedynie byłoby to częściej...)

Nie zdecydowałam się jeszcze jak głosować :P
Czake proponuje nowe wystawy, daje pomysł, ale pisze, że mógłby to być jakiś inny, więc może ktoś będzie miał...

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przeglądając tą stronę akceptujesz naszą politykę prywatności. Przeczytaj więcej: Polityka prywatności