Skocz do zawartości
Centrum gier Lion Project

Nowe wystawy


Czake

wystawy psów  

30 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy chcesz zmiany w sposobie oceny psów na wystawach?

    • tak, chcę aby to się zmieniło
      20
    • nie, pasuje mi obecna wystawa
      10


Rekomendowane odpowiedzi

A czemu nie miałoby być? Jak już to właśnie ucięłabym z tych wyższych widełek xD Zależy nam chyba na tym żeby ktoś zabrał się za rasy zapomniane - bo mają niski charakter, bo są w grze od 2012/2013 i od tego czasu nikt się nimi nie zajmował na poważnie. Byłoby fajnie jakby hodowcy właśnie takich ras mieli jakiekolwiek wsparcie i może trochę fory na wystawach. Popaczajcie na hovy, na basenji, na mopsiki, buldożki - jak one mają wygrać? Obecnie w otwartej nawet wyexpione do maksimum nie mają szans bo znajdzie się border który ma charakter większy niż ich charakter+doświadczenie razem wzięte c':

Generalnie jestem za zmniejszeniem wpływu charakteru na pozycję na wystawie, bo kurczę, każdy pomysł z charakterem rozbije się o te borderki.

Odnośnik do komentarza

Pafsie, gdyby zmniejszyć wpływ charakteru na pozycję w wystawie to wtedy trzeba by było podnieść wpływ doświadczenia. Bo inaczej nie miałoby to sensu gdyż na obecnej wystawie pokazuje max 500 pkt doświadczenia. ;P Zatem trzeba by podnieść ten próg. Wtedy miałoby to może jakiś sens. ;)

Odnośnik do komentarza
7 godzin temu, Kama napisał:

Pafsie, gdyby zmniejszyć wpływ charakteru na pozycję w wystawie to wtedy trzeba by było podnieść wpływ doświadczenia. Bo inaczej nie miałoby to sensu gdyż na obecnej wystawie pokazuje max 500 pkt doświadczenia. ;P Zatem trzeba by podnieść ten próg. Wtedy miałoby to może jakiś sens. ;)

Tak i tak, inaczej tego nie widzę. Doświadczenie powinno być pierwszorzędne, nie charakter :c

Byłabym za tym żeby jeden gracz - jeden pies na kategorię gdyby wystawy nie blokowały tak jakości krycia. W tej chwili puszczam jednocześnie owsiki, onki, boksery, burdelki i masę innego tałatajstwa po drodze i nie wyobrażam czekania trzy dni żeby skończyć z jedną rasą i dopiero zapisywać drugą. Te zastoje byłyby straszne D|

Odnośnik do komentarza

Bez przesady charakter w grze i tak jest już wybity w kosmos. :P

 Tak jak już wspomniałam wcześniej przydałoby się podnieść próg doświadczenia. A charakter zepchnąć na boczny tor. xD

Wtedy miejsce psów na wystawach zależałoby w większości od doświadczenia, a nie charakteru. 

Tak w ogóle to nie było by tego wszystkiego gdyby te 3 wymagane wystawy zamieniono na coś innego np. konki. :) 

Odnośnik do komentarza

Może to nie tu powinna być ta dyskusja, tylko w dziale "Dyskusje" , a tu dopiero powinniśmy wstawić ankietę z "wydyskutowanym" pomysłem na zmianę wystaw :rolleyes: Zostawiam to do decyzji Admina, jeśli tu wejdzie.

Póki co kontynuuję:
Kikyo nigdy nie będzie tak, żeby wszyscy byli zadowoleni, bo każdy ma inne psy. Jednym będzie pasować wystawa podzielona charakterami, innym doświadczeniem, innym rasami albo maścią, bo akurat takie ma psy, że wygrywałyby w takiej a nie innej kategorii. Teraz (charakterem) nie jest dobrze przez to, że BC wbito wysoki charakter i mocno odstają od reszty.
Z doświadczeniem może być lepiej, bo wtedy szanse dostaną wszystkie psy, szczególnie w juniorach.
No i dużym plusem będzie szaleństwo  w konkursach - dodatkowy zarobek dla wszystkich.

Trzeba by może zastanowić się przy okazji, czy zamiast zmieniać wystawy, nie warto by było zmienić tych wymaganych 3 wystaw do płodności na coś innego. Wtedy wystawy mogłyby zostać <_<

 

Odnośnik do komentarza

Na doggi już ktoś kiedyś proponował żeby charakter w wystawach nie był aż tak ważny. Osoby, które mają dużo psów z wysokim charakterem, które akurat zajmowały dość dobre miejsca na wystawie, zaczęły narzekać, że nie po to psy szkolą i podwyższają żeby jakiś gorszy pies wygrał, bo ma lepsze doświadczenie.

Odnośnik do komentarza

Bordery najłatwiej wytrenować i nabić doświadczenie ;/ A, że do tego mają wysoki charakter to już w ogóle wiele ułatwia graczom, i nie dziwię się bo sama je kiedyś hodowałam, ale dziś jest to nieopłacalne, a nabicie 500+ doświadczenia chociażby u grenlandów zajmuje całe doggowe życie psa :) A na wystawę już ni ma co zapisać :D

Jestem za zlikwidowaniem nabijania 3 wystaw dla zwiększenia płodności. W tym temacie konkursy powinny wziąć górę, ewentualnie z wiekiem pies mógłby nabierać wyższej jakości krycia u psów czy płodności u suk.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przeglądając tą stronę akceptujesz naszą politykę prywatności. Przeczytaj więcej: Polityka prywatności