Skocz do zawartości
Centrum gier Lion Project
Roksolana

Nowy wygląd profilu gracza

Zmiana wyglądu informacji na profilu gracza  

21 użytkowników zagłosowało

 1. 1. jak wyżej :)

  • Tak
   10
  • Nie
   11


Rekomendowane odpowiedzi

No to tak :) ostatnio wiele się dzieje i za dużo chyba nieporozumień się zrobiło między "początkującymi", a "doświadczonymi" graczami.

Moja propozycja polega na tym, aby informację na profilu gracza uległy drobnej korekcie. Otóż niepotrzebna jest informacja o stażu i ilości dgl. W zamian powinna być widoczna ranga gracza, no bo różnie to w grze bywa, czasem gracz z tysięcznym stażem ma najniższą rangę, a czasem jest wręcz odwrotnie.

Nie wiem czy to dobry czy głupi pomysł, ale zaraz Wy mi o tym powiecie XD  Osobiście uważam, że taka zmiana w nowej wersji gry by wniosła wiele dobrego.

Głosujcie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Tak Kik, ale na szczęście istnieje coś takiego jak "rezerwacja" :) jedynym minusem byłby fakt poniesienia kosztów kastracji.

A co do staży to się nie wykłócam, mnie ten fakt zupełnie nie przeszkadza. Ale zawsze znajdzie się ktoś innego zdania. To tylko propozycja :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Nie wiem czy mnie się coś nie wyświetla, czy ankiety po prostu nie ma, ale odnosząc się do propozycji z pierwszego posta to ja bym nie dawała tej rangi "zamiast" a obok tych pozostałych informacji. Ew. zrezygnowałabym z wyświetlania stażu, bo to akurat w niczym nie jest miarodajne, ale stan majątkowy gracza powinien zostać i do tego aktualna ranga. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

W końcu w którejś ankiecie będę na nie, ha.

Jak dla mnie zmiana niepotrzebna. Rangę gracza spokojnie możesz sprawdzić w zakładce osiągnięcia - co prawda jest podana nazwą a nie numerkiem, ale wystarczy potem wejść na stronę z rangami i można sprawdzić która to. Staż bądź co bądź świadczy o doświadczeniu w grze, ja wiem, że są wyjątki, ale zaryzykuję stwierdzeniem że dla 90% graczy to dobry wskaźnik. Liczba doglarów przydaje mi się chociażby w szacowaniu jakie są szanse że moja konkurencja zgłosi rasę przede mną, albo ile tygodni trzeba będzie czekać żeby nowy gracz uzbierał na psa za 4tys. No i jakby te doglary wywalić, to ranking najbogatszych trochę nie miałby sensu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Według mnie powinno zostać tak jak jest. Nie uważam by widoczny staż czy ilość doglarów na koncie były jakąś barierą między graczami, bo chyba nikt się ze swoim "bogactwem" nie obnosi i nie traktuje "biednych" z góry. Staż powinien pozostać widoczny dla reszty graczy.
Ranga jest wyświetlana w zakładce "Osiągnięcia" na stronie danego gracza, więc wyświetlanie jej dodatkowo jest niepotrzebne. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Kik, info online w żadnym razie :P ja np. sobie czasem lubię cichcem poklikać i nie podoba mi się pomysł, że ktoś miałby mnie "na widelcu" jak sie tajniaczę :D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

 • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

  Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
 • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przeglądając tą stronę akceptujesz naszą politykę prywatności. Przeczytaj więcej: Polityka prywatności