Skocz do zawartości
Centrum gier Lion Project

.......


Gość Nabi

Rekomendowane odpowiedzi

"

Jeśli gra upada - to w takim razie żegnamy wraz z Twoimi wszystkimi multikontami - również tymi na forum piszącymi z tego samego adresu IP. Blokada nie zostanie zdjęta.

"
Fajnie wiedzieć. Szkoda tylko,że używam jednego konta i mam jedno konto. Tyczy się to również forum... 

Odnośnik do komentarza

Jak na razie to widzę, że Ty nie rozumiesz co się do Cb mówi, a raczej pisze. Zakładasz kolejne odwołanie nie wiadomo w  jakim celu. Co chcesz w ten sposób osiągnąć? Bo na pewno nie szacunek graczy i Administracji. 

Twoje zachowanie jest tak żałosne, że aż nudne. Ogarnij się.

Bana nie dostaje się za free. Doskonale wiesz za co go dostałaś, a jak nie- przeczytaj regulamin- to taka przyjemna lektura. 

Odnośnik do komentarza

Kolejny raz napiszę, skoro nie dociera. Powodu mojego bana nie ma w regulaminie. Proste i logiczne. A postów będę pisać ile mi się chce. Przynajmniej inni zobaczą co tu się dzieje. Grać już nie będę. Bo to bez sensu. Za dużo mojego czasu zmarnowałam na tą grę. Gdy była doggi nie było takich problemów.

Odnośnik do komentarza

Jakoś nikt nie ma takiego problemu jak Ty.

A bana dostałaś za to co TERAZ robisz, czyli namolne i uporczywe wszczynanie głupiej dyskusji, która do niczego nie prowadzi.

Ale widocznie musisz być w centrum uwagi. Z tym, że gra jest grą społecznościową, a nie indywidualną.

W grupie też trzeba potrafić się odnaleźć. Nie potrafisz przyznać się do własnych błędów, a jeszcze innych podjudzasz do awantur. Jak Ty się zachowujesz? A potem dziwisz, że nikt nie chce z Tobą gadać.

Szkoda nerwów :)

Odnośnik do komentarza

Po pierwsze, nie wyzywaj innych od ameb. Trochę kultury.
Po drugie, pewnie tak jak większość polaków jesteś chrześcijanką. Jedno z przykazań brzmi "Nie używaj imienia swego Boga nadaremno".
Po trzecie, Nabi, już od dawna Ci się zbierało. Wrzucałaś swoje komentarze tam nie były zbędne. W poprzednim twoim odwołaniu stwierdziłaś, że moderatorzy prowadzili samosąd. Z jakiej niby racji to stwierdziłaś? Moderatorzy są tylko, i wyłącznie od FORUM. To Administrator gry ustala bany.

Przyjmij proszę do wiadomości, że masz bana na grę i do niej nie wrócisz. Może tak długa blokada pozwoli ci przemyśleć swoje zachowanie i dorosnąć do życia społecznego bo w obecnej chwili nie jesteś dojrzałą osobą.

Dziękuję za uwagę. Pozdrawiam. :) 

Odnośnik do komentarza

Ciocia Koliak z racji, że ma dobre serce przypomni Ci Nabi twoje grzechy :v

- pisanie postów nie na temat (Event, Nowe rasy, hodowle innych graczy)

- wieczne komentowanie mimo próśb o nie spamienie

- pisanie postów pod swoimi postami przed upłynięciem 24 h

- często błędne tytuły tematów (przykładowo brak charakteru czy płci psów w "Sprzedażach)

- atakowanie innych graczy 

- multikonta (wiele kont na jednym IP z wieloma powiązaniami) 

- zachowywanie się jak pół-moderator

- prowokowanie niepotrzebnych dyskusji 

Nabi, słońce, próbujesz wytykać innym niekompetencję ale w tym wszystkim zapominasz o własnej kompetencji, wyczuciu i odrobienie kultury :') 

A oto regulamin Doggi i forum:

" 2. Szanuj innych graczy, ponieważ to również ludzie którzy pragną szacunku. Obrażanie, oczernianie lub szantażowanie innych użytkowników jest zabronione i będą wyciągane z tego konsekwencje. "

"2.4. Spam, bez względu na formę wiadomości, na forum lub na PW będzie karany. "

" 1.1. Zabrania się posiadania przez jedną osobę wielu kont w grze. Na jednym komputerze może grać kilka osób pod warunkiem nie przeprowadzania transakcji pomiędzy takimi kontami (np. kupna / sprzedaży). 

1.6. Administracja zostawia sobie prawo do stałego zablokowania konta gracza bez podania przyczyny. "
I przede wszystkim Nabi:

" Na bieżąco aktualizowany spis przewinień niewymienionych w regulaminie. 
Kryptocenzura przekleństw, flood, nadużywanie capslocka, wielokrotne zadawanie tego samego pytania (gdy odpowiedź już padła), masowe popełnianie błędów ortograficznych, trolling, używanie wulgarnego słownictwa na czacie, obrażanie innych graczy, prokowanie kłótni, obniżanie kompetencji administracji gry, podszywanie się pod administrację gry, podżeganie do złamania regulaminu gry, wulgarny profil, utrudnianie procedur administracyjnych (zaśmiecanie skrzynki administracji, zgłaszanie rozpatrzonych już przewinień, wchodzenie w kompetencje administracji), wymuszenia i groźby, nękanie, celowe utrudnianie gry**, pozbywanie się majątku*, wielokrotne łamanie regulaminu gry. 
* Tyczy się to zarówno kont jednego gracza jak i kont z innego IP, zabronione są transakcje między graczami o znacznie zaniżonej wartości.  "

Widzisz, jednak jest to wspomniane w regulaminie :)

 

Odnośnik do komentarza
Gość LaguAgge

Znam Nabi, i powiem- nie. Naprawdę Nabi * nie będe używać imienia* gra w dg bardzo długo, jest uczciwa i jak ja zaczynałam to mnie poprawiałaGDY nie. NI groziła na grupię na fb banem, jak coś to napisała ,,Leci do adminów :) " pod postem z multikontami itp. Ja popełniałam dużo błędów, regulamin był dla mnie tylko jakimś nie ważnym dokumentem. Dzięki niej z 2 rangi zrobiła się 5 w pare miesięcy (:  Nabi nawet teraz tworzyła własną rasę, i była już naprawdę blisko... 
Trochę smutne że już nikt nie może w tychj czasach wystawić własnej opini. A admin też człowiek, według mnie nie ma czegoś takiego ,, Admin zawsze ma rację, admin jest najważnieszy ". A co do pisania do amina, ludzie czasem nie umieją odróżnić opini od hejtu (ludzie mogą być też adminami ;) ) 

Według mnie ban się nie należy. Na dole przykład że Nabi zna regulamin, i umię pomóc człowiekowi ; ) 

nabi.PNG

Odnośnik do komentarza

Chciałam tylko delikatnie zaznaczyć, że z tego co przeczytałam w innym, założonym przez Ciebie wątku, bana masz głównie za trolling, a multi to jest jakby przy okazji...

A poza tym Admin nie musi się tu tłumaczyć z bana, bo On regulamin zna, a bana masz Ty :rolleyes:

I sądzę, że te kolejne posty od "adwokatów" nic tu nie pomogą. Zresztą napisałaś wyżej, że nie chcesz już grać, więc nie bardzo wiadomo, po co piszą.

 

 

Odnośnik do komentarza

Nabi, jesteś naprawdę śmieszna. Spamowanie, trolling i  multikonta. 

Spamowałaś mi w wątkach chociaż wyraźnie pisałam, że nie chcę spamu. I wielce oburzeni gracze myślą, że jesteś niewinna. Uważam, że dostałaś tego bana słusznie. Rozpoczynasz kłótnie, piszesz jakieś głupie rzeczy, których zabrania regulamin lub wymądrzasz się, OBRAŻASZ. Łamiesz regulamin, po prostu. Zgadzam się z ^^ Nabi wyraźnie powiedziała, że nie gra, więc chce mieć tego bana. 

Bardzo uczciwą. Kłóci się, spamuje i jej "kuzynki" ją bronią. Proszę was, uspokójcie się, Nabi dostała bana i tyle. Koniec i kropka -> . 

Odnośnik do komentarza

Co do "kuzynek" to jakoś nie widzę tu żadnej z nich. Widziałam forum na dg i "celestia25" to nie jest i nigdy nie było moje konto. Tłumaczyć się nie będę, bo to nie ma sensu. Jeśli mam mieć perm bana, to żądam usunięcia konta ze względu na moje prywatne informacje na profilu.

Odnośnik do komentarza

A co do ciebie Seth to jeśli proszę cię o zmiane ceny krycia, bo psuje rynek, a ty tego nie rozumiesz i nazywasz to "obrażaniem" to już nie moja wina. Już nie wspomnę o paru innych osobach które mają między innymi multi i tego nie kryją i do tej pory bana nie ma żadne z ich kont. Bo co? Bony kupują? Co do Ciebie Tasak to nie, nie jestem chrześcijanką ,a ateistką jeśli Cię to tak bardzo interesuje,że aż musisz o tym na forum pisać.

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Guest Nabi napisał:

A co do ciebie Seth to jeśli proszę cię o zmiane ceny krycia, bo psuje rynek, a ty tego nie rozumiesz i nazywasz to "obrażaniem" to już nie moja wina. Już nie wspomnę o paru innych osobach które mają między innymi multi i tego nie kryją i do tej pory bana nie ma żadne z ich kont. Bo co? Bony kupują? Co do Ciebie Tasak to nie, nie jestem chrześcijanką ,a ateistką jeśli Cię to tak bardzo interesuje,że aż musisz o tym na forum pisać.

Gdzie ja napisałem że mnie obrażałaś?
Dziewczyno, co Ty tworzysz? Nie wkładaj w me usta słów których nie wypowiedziałem.

Napisałaś tylko że psuję Ci przyjemność z gry i że repo zaniżam. Aby zakumać o co Ci chodzi musiałem pomyszkować. Łatwiej było napisać wprost. Po mojej zmianie nie pojawiło się nawet sztuczne dziękuję. Twoja wiadomość była czysto roszczeniowa.

Odnośnik do komentarza

 

19 godzin temu, Guest Nabi napisał:

Jakoś mało mnie interesuje to co piszą lub mówią o mnie inni. Jestem jaka jestem. Nie skończę pisać, bo mam prawo do pisania ;3

Czy tylko ja tu widzę typowe obrażone dziecko? 
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Nabi, popatrz proszę na swoje denerwujące zachowanie na forum, gdzie wszczynałaś wiele dyskusji, które nic nie wnosiły, a po prostu były prowokacją. Zwróć też uwagę na wiele próśb o zaprzestanie spamu, gdzie zawsze wtrącałaś swoje, niepotrzebne, trzy grosze. To się nazywa trollingiem. Gdyby ktoś robił takie rzeczy jak ty robisz teraz, na pewno byłabyś zniesmaczona, a i nie brałabyś tego kogoś na poważnie, prawda? A więc po prostu weź to na klatę, jak na mądrego i rozsądnego człowieka przystało, przyznaj się do błędu i przeproś. Czy to tak wiele? 

Odnośnik do komentarza
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przeglądając tą stronę akceptujesz naszą politykę prywatności. Przeczytaj więcej: Polityka prywatności