Skocz do zawartości
Centrum gier Lion Project

KONKURS - WALENTYNKI 2019


Verbum

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie! ?

Z okazji zbliżających się Walentynek chcielibyśmy zaprosić wszystkich Graczy Doggi-Game i PokeGry do udziału w walentynkowym konkursie. Jak w każdym, za zajęcie I-III miejsca nagrodzone niespodziankami zostaną grupy z obu gier - osobno osoby z pracami plastycznymi, osobno te z tekstami. Osoby grające w obie gry prosimy o zdecydowanie się na jedną z nich i zrobienie pracy związanej tylko z nią.

Co należy zrobić?
Nadchodzą Walentynki, a Wy chcecie spędzić je z graczem/graczami oraz Waszymi psami/pokemonami. Jakie zajęcie sobie znajdziecie?
Graczy obu gier zachęcamy do tworzenia a) prac plastycznych lub b) krótkich historyjek / rymowanek / wierszy.
Jedno do wyboru.
W pracach plastycznych należy przedstawić siebie, gracza/y i Wasze ulubione psy/pokemony.

 

 

UWAGA:
?Zakazane jest używanie programów graficznych (wyjątkiem jest przycięcie zdjęcia/skanu).
? Praca musi być podpisana nickiem z gry. W przypadku rysunków, nick powinien być widoczny na zdjęciu.
? Pamiętajcie, że gracze są ludźmi, więc nie należy tworzyć ich pod inną postacią.

?Sposób dodawania prac: załącznik w tym wątku
?Sposób głosowania: kliknięcie serduszka pod wybranymi pracami

WAŻNE DATY:
?Rozpoczęcie konkursu: 7-02-2019 (18:00)
?Zakończenie dodawania prac: 13-02-2019
?Zakończenie głosowania i ogłoszenie wyników: 15-02-2019 (wieczór)

Przypominamy, że ocenie podlega nie gracz, a jego praca. Decyzji o oddaniu swojego głosu gracz nie powinien podejmować na podstawie relacji łączących go z autorem. Niemile widziane są prośby o zagłosowanie wysyłane na pv. Nagrody-niespodzianki zostaną przekazane przez Administratora.
Wątek ten służy jedynie do zamieszczania prac, nie do komentowania ich czy zadawania pytań.

Powodzenia! :)

Odnośnik do komentarza

Lutego czternasty wkrótce przypadnie,

Więc nie kryją swej miłości na dnie,

Wiernemu kompanowi okażesz ją może?

I kupisz mu nową obrożę.

Z czworonogami spędźmy ten dzień,

Niech nie chowają się w cień

Najbardziej na miłość zasługują

Przy tobie często się wylegują.

Więc pokaż psiakowi swe uczucie do niego,

O to cię proszę drogi kolego. ?

 

                              ~pomylonaluna

Odnośnik do komentarza

UE; Modliszka; Kontra.

W Profilu wśród smacznych poków,
które mam tu na widoku,
"Wybieram ciebie!" Pikachu,
kości w rosół, sierść do piachu.

Za nogi i łbem o ścianę,
masz Pikachu przerypane*.
Ubój ten dokończę młotkiem,
tasakiem zaś mięsko potnę.

Zgaszę ci tę żółtą minkę,
w tatara dam walentynkę.
Zapalę ci  znicze śliczne;
kadzidło, albo trociczkę.

A z przepisu mi wynika;
potrzebne jądra jamnika.
Kunszt to; smak dodają wielki:
bebechy i cynaderki.

Więc DeGie proszę o pomoc:
e-psy macie - to wiadomo;
stąd więc prośba ma szczególna*:
dajcie mi jakiegoś kundla.

Mięso, krew... oto wyniki
Walentynek z Ameryki.
Muszę być; kurcze* na haju
by święcić święto z US-raju.

* w tych miejscach powinny być mocniejsze słowa; o kontekście nieco wulgarno-seksualnym, ale Regulamin zabrania; więc sami się domyślcie jakie

Odnośnik do komentarza

Nick w Pokegra: Patsu

Mój drogi Pokemonie,
co kryjesz się na natury łonie.
Walentynki sa tuż tuż,
więc pokaż mi sie już. 


Chcę Cię do mego Pokeballa złapać,
by móc Cię wciąż po brzuszku drapać.
Głaskać Twe milusie ciało,
aż by nam się odechciało.


Później zwiedziłybyśmy cały świat
i kompankami były w za pan brat.
Wic pokaż się Moja Cleffaju kochana,
bo wiem że Nasza przyjaźń będzie udana.

 

 

Odnośnik do komentarza

Walentynki, dzień, który ludzie obrali sobie za znak wspólnej miłości. Piękne sklepowe wystawy i ogromny ruch w kawiarniach, restauracjach i kwiaciarniach wskazuje na to, jak wyjątkowy jest czternasty lutego.
 Szykowałam się w swoim pokoju na spotkanie graczy. Wszyscy wspólnie ustaliliśmy, że fajnie będzie pobyć we wspólnym gronie i spędzić miło czas, śmiejąc się, rozmawiając i robiąc wszystkie inne aktywności, które potrafią wywołać uśmiech na naszych twarzach. Zaproszeni byli wszyscy, ci ze swoją drugą połówką, jak i single, każdy z nas miał możliwość świetnej zabawy. 
 Jako perfekcyjne miejsce wybraliśmy park, który przedzielała mała rzeczka. Biały, zrobiony z metalu i drewna mostek zdecydowanie nadawał temu miejscu uroku, a kwiaty, które rosły wokoło sprawiały, że nastrój tego był wyjątkowy.
  Było dość ciepło, dlatego zdecydowałam się wziąć dość cienką kurtkę. W końcu, jeżeli dostaniemy głupawki, trudno będzie mi wykonywać jakiekolwiek ruchy w grubej, zimowej odzieży. Będąc przy wyjściu, zawołałam mojego pieska. Zdecydowaliśmy, że nasze czworonogi powinny iść z nami, w końcu im również należy się trochę tej wspaniałej atmosfery.
 Szliśmy przez ulice, spoglądając na wszystkie przechodzące pary. Zdecydowanie walentynki są jednym z lepszych świąt, jakie kiedykolwiek ktokolwiek wymyślił. No, może razem z nim w rankingu znajduje się też Boże Narodzenie, ale w końcu chodzi w nich o to samo, o okazywanie miłości.
 Na miejscu przywitałam się ze wszystkimi i spuściłam psa ze smyczy, aby spokojnie pobiegał sobie z całą resztą. Zwierzaki były przeszczęśliwe, kiedy mogły pobiegać po trawie, na której jeszcze niedawno topniał śnieg i pobawić się razem.
Zaczęło się naprawdę miło. Zostałam poczęstowana przepyszną szarlotką i ręcznie wyciskanym przez jedną z graczek sokiem. Rozmawialiśmy dużo o najróżniejszych tematach, zaczynając od psów, przez piękno otoczenia, kończąc na głównym temacie - związkach.
 - Powinniście już dawno być zaręczeni, pasujecie do siebie - powiedziała jedna z obecnych osób, zawstydzając gracza, do której było to skierowane.
- No właśnie, bo ja... - przerwał zmieszany gracz, po czym przesunął się przed swoją dziewczynę i uklęknął. - Chciałbym cię prosić o rękę.
 Emocje przy tej scenie były na tyle wielkie, że sama czułam się jakby to na mnie spoglądały miliony oczu. Stanęłam tak, aby widzieć scenę, która się odgrywała i czekałam na dalszy rozwój sytuacji. Gdzieś z dala zaczęła grać muzyka, która stawała się coraz głośniejsza, ale nadal była przyjemna. Kiedy z ust dziewczyny padła pozytywna odpowiedź, zamknęłam oczy, ciesząc się tym.
 Kiedy jednak je otworzyłam, nie czułam się jakbym była na zewnątrz. Było lekko... zbyt miękko? A muzyka stała się zdecydowanie bardziej irytująca, tak irytująca jak alarm, którego zapomniałam wyłączyć dzień wcześniej. Rozglądnęłam się i spostrzegłam mojego psa, leżącego na legowisku, a zaraz potem przypomniałam sobie cały sen.
 - Wiem co zrobimy w Walentynki - zwróciłam się do niego jak do ludzkiego rozmówcy, przemawiałam z ogromnym entuzjazmem - spotkamy się z innymi graczami w parku. Muszę poczuć jeszcze raz tę atmosferę, a ty się pobawisz. No, i muszę zobaczyć, czyje życiowe drogi mogą się jeszcze połączyć w tym dniu.

~~Shambi
:D

Odnośnik do komentarza

Gdy ze spaceru do domu wraca,

pomacha ogonem, to jego pasja.

Sąsiadki kota nieraz pogoni,

lecz go nie złapie,

bo kot tchórz na drzewo zaraz się wdrapie.

Lecz się nie martwi i nie zniechęca,

bo przecież kostka na niego czeka.

A w Walentego święto się obudzi,

to nowa smycz w oczy się rzuci.

I nasz czworonóg dom na nogi stawi,

i na spacerku świetnie się bawi.

                                                           Kikinga

Odnośnik do komentarza

Na skraju słońca i cienia, 

Tam gdzie się spełniają marzenia, 

Przez łąkę podążając, 

Patrząc, jak nasze pieski wąchając

Idą obok nas szczęśliwe, 

Co rusz łapiąc motyle i gorliwie

Oglądając się za siebie, 

Czy przypadkiem nas nie zgubili gdzieś w tym niebie, 

Które wtedy do nas należało. 

Choć wszystkim się marzyło, 

By mieć takie psinki ze sobą, 

One były tylko naszą ostoją. 

 

Kładąc się pod drzewem, 

Czuję jak skacze na mnie z impetem, 

Wtula się we mnie radosny, 

A czując ten powiew wiosny, 

Energia go rozpiera, 

W tym dniu, gdy spełniają się marzenia. 

 

Czternastego lutego, 

W dniu świętego Walentego!

Razem z przyjacielem się śmiejemy, 

Z tego co zaraz od siebie dostaniemy, 

Z pełnego miłości serduszka, 

I pudełka czekoladek do zapełnienia brzuszka, 

A może jeszcze kartek pełnych walentynek, 

I kosza słodziutkich malinek. 

 

Nick z doggie-game: CandyNight

Odnośnik do komentarza

Nadchodzi szybko dzień miłości
To jest zawsze piękna sprawa
Przygotuje dużo kości
Będzie też palona trawa 
Nie zaproszę żadnych gości
To prywatna jest oprawa

Moje pieski i ja iwinka
Wieczór romantyczny
Napijemy się drinka
Zaśpiewamy utwór muzyczny
Cieszy się minka
Nastrój fantastyczny

Kocham moje pieski i one mnie kochają
Taka krąży wieść
Serce mi skradają
One chcą dużo jeść
Ciężko je wykarmić - powiadają 
Bo jest ich 1366!!

Odnośnik do komentarza

KamilS pokera

Pewnego 14-ego dnia lutego był wyjątkowy dzień dla zakochanych ludzi i pokemonow
a nieszczęśliwy dla singli. Pokemony poszły do szkoły po której krążyły tzw. Poczta zakochanych która roznosily 2 luvdisti. Listonosze zawitali do klasy illumise, owieczki, braci caterpie, shednija, hoppipa, mewotha, girafaringa i kingdarga I innych pokemonow . Wszyscy dostali karteczki walentynkowe tylko biedny illumise nic nie dostał zasmucil się i rozplakal nauczyciel @ziut19

zapytał:
- co się stało chlorku?
-nie dostałem żadnej walentynki 
-nie przejmuj się napewno listonosze nie wyciągnęli wszystkich Walentynek. Na przerwie podejdź do nich i zapytaj czy nie zostało jakichś Walentynek dla twojej klasy a teraz bierzmy się do nauki
- Dobrze tak zrobię
Na przerwie illumise podszedł do listonoszow i zapytał czy nie została jakąś walentynka dla klasy VII. W torbie faktycznie była walentynka o której ludvistici zapomnialy była właśnie skierowana do niego. Chlorek bardzo się ucieszył i odrazu pobiegł do ziuta podziękować mu za radę. Tak zakończył się 14 luty dla klasy VII.

Mam nadzieję że opowiadanie się spodobało i będzie kilka serduszek :)

Odnośnik do komentarza

WYNIKI!

DG (rysunki):
I miejsce: Royshee
(26 głosów)
II miejsce: Aithne (23 głosy)
III miejsce: FifiIKoko (20 głosów)

DG (teksty):
I miejsce: pomylonaluna
(15 głosów)
II miejsce: iwinka (13 głosów)
III miejsce: CandyNight (10 głosów)

PG (rysunki):
I miejsce: AboveTheStorm
(14 głosów)
II miejsce: NarutoUzumaki (10 głosów)
III miejsce: - :(

PG (teksty):
I miejsce: abangel
(14 głosów)
II miejsce: Patsu, KamilS (8 głosów)
III miejsce: - :(

Odnośnik do komentarza
  • 2 weeks later...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przeglądając tą stronę akceptujesz naszą politykę prywatności. Przeczytaj więcej: Polityka prywatności