Skocz do zawarto┼Ťci
Centrum gier Lion Project
Verbum

KONKURS - WALENTYNKI 2019

Recommended Posts

Witajcie! ­čî╝

Z okazji zbli┼╝aj─ůcych si─Ö Walentynek chcieliby┼Ťmy zaprosi─ç wszystkich Graczy Doggi-Game i PokeGry do udzia┼éu w walentynkowym konkursie. Jak w ka┼╝dym, za zaj─Öcie I-III miejsca nagrodzone niespodziankami zostan─ů grupy z obu gier - osobno osoby z pracami plastycznymi, osobno te z tekstami. Osoby graj─ůce w obie gry prosimy o zdecydowanie si─Ö na jedn─ů z nich i zrobienie pracy zwi─ůzanej tylko z ni─ů.

Co nale┼╝y zrobi─ç?
Nadchodz─ů Walentynki, a Wy chcecie sp─Ödzi─ç je z graczem/graczami oraz Waszymi psami/pokemonami. Jakie zaj─Öcie sobie znajdziecie?
Graczy obu gier zach─Öcamy do tworzenia a) prac plastycznych lub b) kr├│tkich historyjek / rymowanek / wierszy.
Jedno do wyboru.
W pracach plastycznych nale┼╝y przedstawi─ç siebie, gracza/y i Wasze ulubione psy/pokemony.

UWAGA:
­čöŞZakazane jest u┼╝ywanie program├│w graficznych (wyj─ůtkiem jest przyci─Öcie zdj─Öcia/skanu).
­čöŞ┬áPraca musi by─ç podpisana nickiem z gry. W przypadku rysunk├│w, nick powinien by─ç widoczny na zdj─Öciu.
­čöŞ┬áPami─Ötajcie, ┼╝e gracze s─ů lud┼║mi, wi─Öc nie nale┼╝y tworzy─ç ich pod inn─ů postaci─ů.

­čö╣Spos├│b dodawania prac: za┼é─ůcznik w tym w─ůtku
­čö╣Spos├│b g┼éosowania: klikni─Öcie serduszka pod wybranymi pracami

WA┼╗NE DATY:
­čöŞRozpocz─Öcie konkursu: 7-02-2019 (18:00)
­čöŞZako┼äczenie dodawania prac: 13-02-2019
­čöŞZako┼äczenie g┼éosowania i og┼éoszenie wynik├│w: 15-02-2019 (wiecz├│r)

Przypominamy, ┼╝e ocenie podlega nie gracz, a jego praca. Decyzji o oddaniu swojego g┼éosu gracz nie powinien podejmowa─ç na podstawie relacji ┼é─ůcz─ůcych go z autorem. Niemile widziane s─ů pro┼Ťby o zag┼éosowanie wysy┼éane na pv. Nagrody-niespodzianki zostan─ů przekazane przez Administratora.
W─ůtek ten s┼éu┼╝y jedynie do zamieszczania prac, nie do komentowania ich czy zadawania pyta┼ä.

Powodzenia! :)

Udost─Öpnij ten post

Lutego czternasty wkr├│tce przypadnie,

Wi─Öc nie kryj─ů swej mi┼éo┼Ťci na dnie,

Wiernemu kompanowi oka┼╝esz j─ů mo┼╝e?

I kupisz mu now─ů obro┼╝─Ö.

Z czworonogami spędźmy ten dzień,

Niech nie chowaj─ů si─Ö w cie┼ä

Najbardziej na mi┼éo┼Ť─ç zas┼éuguj─ů

Przy tobie cz─Östo si─Ö wyleguj─ů.

Wi─Öc poka┼╝ psiakowi swe uczucie do niego,

O to ci─Ö prosz─Ö drogi kolego. ­čÉĽ

~pomylonaluna

Demonek, Viburnum, iwinka i 12 innych lubi─ů to

Udost─Öpnij ten post

UE; Modliszka; Kontra.

W Profilu w┼Ťr├│d smacznych pok├│w,
kt├│re mam tu na widoku,
"Wybieram ciebie!" Pikachu,
ko┼Ťci w ros├│┼é, sier┼Ť─ç do piachu.

Za nogi i ┼ébem o ┼Ťcian─Ö,
masz Pikachu przerypane*.
Ubój ten dokończę młotkiem,
tasakiem za┼Ť mi─Ösko potn─Ö.

Zgasz─Ö ci t─Ö ┼╝├│┼ét─ů mink─Ö,
w tatara dam walentynk─Ö.
Zapal─Ö ci ┬áznicze ┼Ťliczne;
kadzidło, albo trociczkę.

A z przepisu mi wynika;
potrzebne j─ůdra jamnika.
Kunszt to; smak dodaj─ů wielki:
bebechy i cynaderki.

Wi─Öc DeGie prosz─Ö o pomoc:
e-psy macie - to wiadomo;
st─ůd wi─Öc pro┼Ťba ma szczeg├│lna*:
dajcie mi jakiego┼Ť kundla.

Mi─Öso, krew... oto wyniki
Walentynek z Ameryki.
Musz─Ö by─ç; kurcze* na haju
by ┼Ťwi─Öci─ç ┼Ťwi─Öto z US-raju.

* w tych miejscach powinny by─ç mocniejsze s┼éowa; o kontek┼Ťcie nieco wulgarno-seksualnym, ale Regulamin zabrania; wi─Öc sami si─Ö domy┼Ťlcie jakie

Patsu, SakuSan, Viburnum i 11 innych lubi─ů to

Udost─Öpnij ten post

Nick w Pokegra: Patsu

M├│j drogi Pokemonie,
co kryjesz się na natury łonie.
Walentynki sa tu┼╝ tu┼╝,
więc pokaż mi sie już. 

Chcę Cię do mego Pokeballa złapać,
by m├│c Ci─Ö wci─ů┼╝ po brzuszku drapa─ç.
Głaskać Twe milusie ciało,
aż by nam się odechciało.

P├│┼║niej zwiedzi┼éyby┼Ťmy ca┼éy ┼Ťwiat
i kompankami były w za pan brat.
Wic poka┼╝ si─Ö Moja Cleffaju kochana,
bo wiem że Nasza przyjaźń będzie udana.

Xkamilxx14, Demonek, Viburnum i 5 innych lubi─ů to

Udost─Öpnij ten post

Walentynki, dzie┼ä, kt├│ry ludzie obrali sobie za znak wsp├│lnej mi┼éo┼Ťci. Pi─Ökne sklepowe wystawy i ogromny ruch w kawiarniach, restauracjach i kwiaciarniach wskazuje na to, jak wyj─ůtkowy jest czternasty lutego.
┬áSzykowa┼éam si─Ö w swoim pokoju na spotkanie graczy. Wszyscy wsp├│lnie ustalili┼Ťmy, ┼╝e fajnie b─Ödzie poby─ç we wsp├│lnym gronie i sp─Ödzi─ç mi┼éo czas, ┼Ťmiej─ůc si─Ö, rozmawiaj─ůc i robi─ůc wszystkie inne aktywno┼Ťci, kt├│re potrafi─ů wywo┼éa─ç u┼Ťmiech na naszych twarzach. Zaproszeni byli wszyscy, ci ze swoj─ů drug─ů po┼é├│wk─ů, jak i single, ka┼╝dy z nas mia┼é mo┼╝liwo┼Ť─ç ┼Ťwietnej zabawy.┬á
┬áJako perfekcyjne miejsce wybrali┼Ťmy park, kt├│ry przedziela┼éa ma┼éa rzeczka. Bia┼éy, zrobiony z metalu i drewna mostek zdecydowanie nadawa┼é temu miejscu uroku, a kwiaty, kt├│re ros┼éy woko┼éo sprawia┼éy, ┼╝e nastr├│j tego by┼é wyj─ůtkowy.
┬á By┼éo do┼Ť─ç ciep┼éo, dlatego zdecydowa┼éam si─Ö wzi─ů─ç do┼Ť─ç cienk─ů kurtk─Ö. W ko┼äcu, je┼╝eli dostaniemy g┼éupawki, trudno b─Ödzie mi wykonywa─ç jakiekolwiek ruchy w grubej, zimowej odzie┼╝y. B─Öd─ůc przy wyj┼Ťciu, zawo┼éa┼éam mojego pieska. Zdecydowali┼Ťmy, ┼╝e nasze czworonogi powinny i┼Ť─ç z nami, w ko┼äcu im r├│wnie┼╝ nale┼╝y si─Ö troch─Ö tej wspania┼éej atmosfery.
┬áSzli┼Ťmy przez ulice, spogl─ůdaj─ůc na wszystkie przechodz─ůce pary. Zdecydowanie walentynki s─ů jednym z lepszych ┼Ťwi─ůt, jakie kiedykolwiek ktokolwiek wymy┼Ťli┼é. No, mo┼╝e razem z nim w rankingu znajduje si─Ö te┼╝ Bo┼╝e Narodzenie, ale w ko┼äcu chodzi w nich o to samo, o okazywanie mi┼éo┼Ťci.
┬áNa miejscu przywita┼éam si─Ö ze wszystkimi i spu┼Ťci┼éam psa ze smyczy, aby spokojnie pobiega┼é sobie z ca┼é─ů reszt─ů. Zwierzaki by┼éy przeszcz─Ö┼Ťliwe, kiedy mog┼éy pobiega─ç po trawie, na kt├│rej jeszcze niedawno topnia┼é ┼Ťnieg i pobawi─ç si─Ö razem.
Zacz─Ö┼éo si─Ö naprawd─Ö mi┼éo. Zosta┼éam pocz─Östowana przepyszn─ů szarlotk─ů i r─Öcznie wyciskanym przez jedn─ů z graczek sokiem. Rozmawiali┼Ťmy du┼╝o o najr├│┼╝niejszych tematach, zaczynaj─ůc od ps├│w, przez pi─Ökno otoczenia, ko┼äcz─ůc na g┼é├│wnym temacie - zwi─ůzkach.
┬á- Powinni┼Ťcie ju┼╝ dawno by─ç zar─Öczeni, pasujecie do siebie - powiedzia┼éa jedna z obecnych os├│b, zawstydzaj─ůc gracza, do kt├│rej by┼éo to skierowane.
- No w┼éa┼Ťnie, bo ja... - przerwa┼é zmieszany gracz, po czym przesun─ů┼é si─Ö przed swoj─ů dziewczyn─Ö i ukl─Ökn─ů┼é. - Chcia┼ébym ci─Ö prosi─ç o r─Ök─Ö.
┬áEmocje przy tej scenie by┼éy na tyle wielkie, ┼╝e sama czu┼éam si─Ö jakby to na mnie spogl─ůda┼éy miliony oczu. Stan─Ö┼éam tak, aby widzie─ç scen─Ö, kt├│ra si─Ö odgrywa┼éa i czeka┼éam na dalszy rozw├│j sytuacji. Gdzie┼Ť z dala zacz─Ö┼éa gra─ç muzyka, kt├│ra stawa┼éa si─Ö coraz g┼éo┼Ťniejsza, ale nadal by┼éa przyjemna. Kiedy z ust dziewczyny pad┼éa pozytywna odpowied┼║, zamkn─Ö┼éam oczy, ciesz─ůc si─Ö tym.
┬áKiedy jednak je otworzy┼éam, nie czu┼éam si─Ö jakbym by┼éa na zewn─ůtrz. By┼éo lekko... zbyt mi─Ökko? A muzyka sta┼éa si─Ö zdecydowanie bardziej irytuj─ůca, tak irytuj─ůca jak alarm, kt├│rego zapomnia┼éam wy┼é─ůczy─ç dzie┼ä wcze┼Ťniej. Rozgl─ůdn─Ö┼éam si─Ö i spostrzeg┼éam mojego psa, le┼╝─ůcego na legowisku, a zaraz potem przypomnia┼éam sobie ca┼éy sen.
┬á- Wiem co zrobimy w Walentynki - zwr├│ci┼éam si─Ö do niego jak do ludzkiego rozm├│wcy, przemawia┼éam z ogromnym entuzjazmem - spotkamy si─Ö z innymi graczami w parku. Musz─Ö poczu─ç jeszcze raz t─Ö atmosfer─Ö, a ty si─Ö pobawisz. No, i musz─Ö zobaczy─ç, czyje ┼╝yciowe drogi mog─ů si─Ö jeszcze po┼é─ůczy─ç w tym dniu.

~~Shambi
:D

Midnight, Xkamilxx14, SakuSan i 6 innych lubi─ů to

Udost─Öpnij ten post

Gdy ze spaceru do domu wraca,

pomacha ogonem, to jego pasja.

S─ůsiadki kota nieraz pogoni,

lecz go nie złapie,

bo kot tch├│rz na drzewo zaraz si─Ö wdrapie.

Lecz si─Ö nie martwi i nie zniech─Öca,

bo przecie┼╝ kostka na niego czeka.

A w Walentego ┼Ťwi─Öto si─Ö obudzi,

to nowa smycz w oczy si─Ö rzuci.

I nasz czworon├│g dom na nogi stawi,

i na spacerku ┼Ťwietnie si─Ö bawi.

Kikinga

Udost─Öpnij ten post

Na skraju słońca i cienia, 

Tam gdzie si─Ö spe┼éniaj─ů marzenia,┬á

Przez ┼é─ůk─Ö pod─ů┼╝aj─ůc,┬á

Patrz─ůc, jak nasze pieski w─ůchaj─ůc

Id─ů obok nas szcz─Ö┼Ťliwe,┬á

Co rusz ┼éapi─ůc motyle i gorliwie

Ogl─ůdaj─ůc si─Ö za siebie,┬á

Czy przypadkiem nas nie zgubili gdzie┼Ť w tym niebie,┬á

Które wtedy do nas należało. 

Choć wszystkim się marzyło, 

By mie─ç takie psinki ze sob─ů,┬á

One by┼éy tylko nasz─ů ostoj─ů.┬á

K┼éad─ůc si─Ö pod drzewem,┬á

Czuję jak skacze na mnie z impetem, 

Wtula się we mnie radosny, 

A czuj─ůc ten powiew wiosny,┬á

Energia go rozpiera, 

W tym dniu, gdy spe┼éniaj─ů si─Ö marzenia.┬á

Czternastego lutego, 

W dniu ┼Ťwi─Ötego Walentego!

Razem z przyjacielem si─Ö ┼Ťmiejemy,┬á

Z tego co zaraz od siebie dostaniemy, 

Z pe┼énego mi┼éo┼Ťci serduszka,┬á

I pudełka czekoladek do zapełnienia brzuszka, 

A może jeszcze kartek pełnych walentynek, 

I kosza słodziutkich malinek. 

Nick z doggie-game: CandyNight

Viburnum, Verbum, SakuSan i 7 innych lubi─ů to

Udost─Öpnij ten post

Nadchodzi szybko dzie┼ä mi┼éo┼Ťci
To jest zawsze pi─Ökna sprawa
Przygotuje du┼╝o ko┼Ťci
Będzie też palona trawa 
Nie zaprosz─Ö ┼╝adnych go┼Ťci
To prywatna jest oprawa

Moje pieski i ja iwinka
Wiecz├│r romantyczny
Napijemy si─Ö drinka
Za┼Ťpiewamy utw├│r muzyczny
Cieszy si─Ö minka
Nastr├│j fantastyczny

Kocham moje pieski i one mnie kochaj─ů
Taka kr─ů┼╝y wie┼Ť─ç
Serce mi skradaj─ů
One chc─ů du┼╝o je┼Ť─ç
Ci─Ö┼╝ko je wykarmi─ç - powiadaj─ů┬á
Bo jest ich 1366!!

majster, Royshee, Midnight i 11 innych lubi─ů to

Udost─Öpnij ten post

Czternastego najlepszego 

w dniu ka┼╝dego zakochanego

wyszczekuj─ů ju┼╝ szczeniaczki.

Jeden dzi┼Ť za drugim biegnie

mo┼╝e kostk─Ö w z─ůbki we┼║mie.

W ten radosny taki dzień

mi┼éo┼Ť─ç wsz─Ödzie jest.

Zamerdana ogoneczkiem, 

w szczeku g┼éo┼Ťnym i radosnym

w jednym ge┼Ťcie i jednym s┼éowie.

Administrator, Verbum, Viburnum i 1 inny lubi─ů to

Udost─Öpnij ten post

Kolejny rysunek jako iż poprzednik się nie kwalifikował to tutaj wrzucam drugi. 

Dla tych co nie doczytaj─ů

Ch┼éopak m├│wi: Jaka ona pi─Ökna jak si─Ö denerwuje. Dziewczyna m├│wi: Pewnie znowu my┼Ťli o jedzeniu! A Pikachu: Pika Pika !

Mam nadziej─Ö, ┼╝e ten si─Ö przyjmie :).

Nick w PG: NarutoUzumaki.

DSC_0068.JPG

Udost─Öpnij ten post

KamilS pokera

Pewnego 14-ego dnia lutego by┼é wyj─ůtkowy dzie┼ä dla zakochanych ludzi i pokemonow
a nieszcz─Ö┼Ťliwy dla singli. Pokemony posz┼éy do szko┼éy po kt├│rej kr─ů┼╝y┼éy tzw. Poczta zakochanych kt├│ra roznosily 2 luvdisti. Listonosze zawitali do klasy illumise, owieczki, braci caterpie, shednija, hoppipa, mewotha, girafaringa i kingdarga I innych pokemonow . Wszyscy dostali karteczki walentynkowe tylko biedny illumise nic nie dosta┼é zasmucil si─Ö i rozplakal nauczyciel @ziut19

zapytał:
- co się stało chlorku?
-nie dostałem żadnej walentynki 
-nie przejmuj si─Ö napewno listonosze nie wyci─ůgn─Öli wszystkich Walentynek. Na przerwie podejd┼║ do nich i zapytaj czy nie zosta┼éo jakich┼Ť Walentynek dla twojej klasy a teraz bierzmy si─Ö do nauki
- Dobrze tak zrobi─Ö
Na przerwie illumise podszed┼é do listonoszow i zapyta┼é czy nie zosta┼éa jak─ů┼Ť walentynka dla klasy VII. W torbie faktycznie by┼éa walentynka o kt├│rej ludvistici zapomnialy by┼éa w┼éa┼Ťnie skierowana do niego. Chlorek bardzo si─Ö ucieszy┼é i odrazu pobieg┼é do ziuta podzi─Ökowa─ç mu za rad─Ö. Tak zako┼äczy┼é si─Ö 14 luty dla klasy VII.

Mam nadzieję że opowiadanie się spodobało i będzie kilka serduszek :)

Udost─Öpnij ten post

WYNIKI!

DG (rysunki):
I miejsce: Royshee
(26 głosów)
II miejsce: Aithne (23 głosy)
III miejsce: FifiIKoko (20 głosów)

DG (teksty):
I miejsce: pomylonaluna
(15 głosów)
II miejsce: iwinka (13 głosów)
III miejsce: CandyNight (10 głosów)

PG (rysunki):
I miejsce: AboveTheStorm
(14 głosów)
II miejsce: NarutoUzumaki (10 głosów)
III miejsce: - :(

PG (teksty):
I miejsce: abangel
(14 głosów)
II miejsce: Patsu, KamilS (8 głosów)
III miejsce: - :(

Udost─Öpnij ten post

Go┼Ť─ç
Temat jest zablokowany i nie mo┼╝na w nim pisa─ç.

• Kto przegl─ůda   0 u┼╝ytkownik├│w

Brak zalogowanych u┼╝ytkownik├│w przegl─ůda t─Ö stron─Ö.

Important Information

Przegl─ůdaj─ůc t─ů stron─Ö akceptujesz nasz─ů polityk─Ö prywatno┼Ťci. Przeczytaj wi─Öcej: Polityka prywatno┼Ťci