Skocz do zawartości
Centrum gier Lion Project

limit wprowadzanych ras


shantieq

Limit wprowadzonych ras.   

39 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy popierasz ten pomysł?

    • Jestem za.
    • Jestem przeciw.
    • Proponuję inną liczbę (+ komentarz)
      0


Rekomendowane odpowiedzi

Chciałam razem z luna999, Acana, Mbickl, tysiaczek, xxxNikola zaproponować limit tworzenia nowych ras na doggi, otóż jest wielka konkurencja i o to gracze, którzy mają już dawno zaliczone zadania, to nie powinni tworzyć nowych ras lub ich reaktywować, a inni gracze nie mogą zaliczyć zadań, bo nie da się większości ras stworzyć. I prosiłabym, żeby limit był do maks 3 ras stworzony.

Odnośnik do komentarza

Jestem przweciw. Ten pomysł może i dałoby się obronić, gdyby wszyscy gracze mieli zgodnie z nim równe szanse na wprowadzenie czegokolwiek. Wprowadzanie ograniczenia teraz kiedy już są osoby, które wprowadziły po kilka ras czy maści, to pomysł kompletnie od czapy. Niby jak wyobrqażasz sobie takie ograniczenie w przypadku graczy mających na koncie po kilka ras? Będzie się im je kasować wybierając losowo, żeby się mieścili w limicie? Czy może sami sobie będą wybierać, czego nie chcą? To że ktoś ma mniej a ktoś więcej czasu na klikanie nie obliguje do ukłonów w stronę tych którzy klikają mniej. Wysuwacie pomysły i żądania jak dzieci, które się nie mogą pogodzić z tym, że się nie da mieć wszystkiego. Zadanie z wyhodowaniem rasy nie jest obowiązkowe, nie kazdy musi je zaliczyć. A jeśli ktoś bardzo chce to niech się zepnie poślady i intensywnie poklika. To jest gra, kto gra wygrywa, kto nie gra, albo gra słabiej traci, prost jak drut. Zawsze też można klikać w jakiejś hodowli w kilka osób i zgłosić jako hodowla (zadanie wtedy zalicza wszystkim członkom). Generalnie jestep po prostu przeciwna obniżaniu poziomu trudności do etapu "gra dla przedszkolaków".

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Kamina napisał:

Jestem przweciw. Ten pomysł może i dałoby się obronić, gdyby wszyscy gracze mieli zgodnie z nim równe szanse na wprowadzenie czegokolwiek. Wprowadzanie ograniczenia teraz kiedy już są osoby, które wprowadziły po kilka ras czy maści, to pomysł kompletnie od czapy. Niby jak wyobrqażasz sobie takie ograniczenie w przypadku graczy mających na koncie po kilka ras? Będzie się im je kasować wybierając losowo, żeby się mieścili w limicie? Czy może sami sobie będą wybierać, czego nie chcą? To że ktoś ma mniej a ktoś więcej czasu na klikanie nie obliguje do ukłonów w stronę tych którzy klikają mniej. Wysuwacie pomysły i żądania jak dzieci, które się nie mogą pogodzić z tym, że się nie da mieć wszystkiego. Zadanie z wyhodowaniem rasy nie jest obowiązkowe, nie kazdy musi je zaliczyć. A jeśli ktoś bardzo chce to niech się zepnie poślady i intensywnie poklika. To jest gra, kto gra wygrywa, kto nie gra, albo gra słabiej traci, prost jak drut. Zawsze też można klikać w jakiejś hodowli w kilka osób i zgłosić jako hodowla (zadanie wtedy zalicza wszystkim członkom). Generalnie jestep po prostu przeciwna obniżaniu poziomu trudności do etapu "gra dla przedszkolaków".

przepraszam bardzo, czy z mojego pytania wynika, iz graczom, ktorzy juz stworzyli po kilka ras trzeba bedzie usunac psy? No nie, po prostu beda mieli juz zabronione tworzenie nowej rasy, proste. Wlasnie w taki sposob to sobie wyobrazam. Tutaj nie chodzi o klikanie, widze, ze nie czytasz ze zrozumieniem mojej tresci, a sie wypowiadasz. Slucham? To w jaki sposob nowi gracze maja osiagnac to zadanie, pomimo, ze nie jest obowiazkowe co? Kazdy chcialby je zaliczyc, chociazby dla dgl, skoro wiekszosc juz ma zrobione badz kilka osob tworzy coraz to nowe rasy a niektorych w ogole nie da sie stworzyc, to przykro mi bardzo, ale to zadanie za niedlugo bedzie niewykonalne. Gra grą, ale po co kazdy ma sie spieszyc z wykonywaniem, bo przeciez nie da sie inaczej dogonic innych, kazdy ma swoje zycie i nie jest w stanie zagwarantowac nawet sobie, ze wszystko da sie osiagnac, pomysl troche. To, ze prawdopodobnie Ty juz zrobilas te zadania, nie oznacza, ze inni beda mieli szanse, a skoro nie chcecie pojsc na taki pomysl, to moze zadania z rasa oraz mascia trzeba zmienic. Moze i z hodowli zalicza wszystkim czlonkom, ale nie kazdy ma tyle czasu by klikac tak szybko i umiejetnie jak osoby, ktore juz maja stworzone po kilka ras, moga nawet byc zlosliwe i specjalnie zglosic wczesniej te rase, by uniemozliwic tym czlonkom zgloszenie jej. Nie widzisz zadnych przeszkod dla nowych czlonkow to juz nie moj problem.

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Danonek napisał:

I jednym z twórców tego "świetnego" pomysłu jest osoba, która co i rusz tworzy nowe rasy/maści. Co za hipokryzja.

Sprzeciw. Pomysł bez sensu.

Bez sensu, to jest ta odpowiedz. My pomyslalysmy przynajmniej o nowych czlonkach. Nie mam pojecia o kogo Ci chodzi tak naprawde, nie interesuje mnie to, ja dodalam to pytanie, dlatego prosze o odniesienie sie do tresci pytania, nie do czlonkow.

Odnośnik do komentarza

Do członków też wypada się odnieść, ale skoro nawet nie wiesz z kim tworzysz pomysły i nawet Cię to nie interesuje - gratuluję obeznania w temacie i mówienia "za wszystkich". I chyba nie pomyslalyscie o nowych osobach, skoro ta jedna nieznana Ci osoba ma na koncie (aż sprawdziłam na prezentacji) trzy nowe rasy i cztery maści. Ups, chyba coś nie wyszło z tą "równością". :)

Ale, skoro już mnie cytujesz, wyjaśnię co jest dla mnie bez sensu. Gra jest stworzona dla KAŻDEGO gracza, który w niej jest. KAŻDY ma równe szanse i KAZDY może robić co zechce. Jedni skupiają się na mieszancach, inni na rasach, część klika ranking, część dla siebie. I zabranianie komuś czegoś, bo "on już ma, to niech inni mają szansę" pozbawia innych tego, co mogliby osiągnąć (w życiu nie jest jak u Robin Hooda, który zabierał bogatym i dawał biednym). Bo dlaczego zabraniac innym stworzenia kolejnej rasy (której nikt nie tworzy), a gracz nie jest z tych co wyklika i zostawi dla siebie? Chyba lepiej jeśli ktoś weźmie się za rasę z własnej chęci i motywacji, a nie, bo "o rany, zostało mi tylko raz stworzyć rasę, zrobię ją na odwal się, bo widzę, że ktoś robi, a ja chcę kasę". Jak dla mnie to jest logiczne. 

Plus dodam, że Kamina ma rację - kto chce mieć jakiś wpływ w grze, niech coś robi, spina tyłek. Zadanie nigdy nie było obowiązkowe, granie w pośpiechu też (sama rasę tworzyłam z INNYMI graczami DWA LATA i nikt w tym czasie jej nie zaczął tworzyć, więc w żaden sposób się nie spieszylam - gdyby było to przy wprowadzeniu zadania z rasą każdy by coś dostał, więc może czas pomyśleć o hodowaniu w kilka osób?), a argument "każdy chciałby zaliczyć chociażby dla dgl" jest, moim zdaniem, najsłabszy - jak ktoś chce, niech się zacznie starać, a nie liczy na łatwiznę pt. "bo inni już nie mogą tworzyć". 

Podsumowując. Pomysł dalej jest bez sensu. 

Odnośnik do komentarza

wiesz co Ci powiem? Z jednej strony sie z Toba zgadzam, masz racje, ale z drugiej strony zastanawia mnie jedno, skoro opisujesz jak dlugo i w jaki sposob tworzylas nowa rase, to chyba skads ten pomysl musial sie wziac co? Jestem przekonana, ze z zadania, w przeciwnym razie nawet bys o tym pewnie nie pomyslala. ( tak mysle ). ;> To jest hipokryzja, przypisujesz innym swoje postepowanie oraz cechy, nie patrzac na siebie. To juz swiadczy o Tobie.

"..mowienia za wszystkich' jakim cudem za nich mowie, skoro razem podjelysmy dzialanie w tym kierunku? Poza tym pozwole sie jeszcze odniesc do osob, ktore tworza ciagle nowe rasy. Napisalas to w taki sposob, jakby oni byli egoistami i nie pozwalaly innym na tworzenie, BO PRZECIEZ ONE MUSZA BYC PIERWSZE I STWORZYC PO TO TE RASY ABY COS OSIAGNAC I MIEC NAJWIECEJ PIENIEDZY. Kto tu nie mysli o dgl co? I wlasnie, to jest TYLKO gra, a nie zeby sie bic o rzadkie psy na gieldzie czy cokolwiek innego, to juz jest przesada, naprawde. ;))

Zreszta tak sobie teraz mysle i stwierdzilam, ze jakim cudem my bedziemy kupowali psy od na przyklad Ciebie, badz takich osob, ktore maja na koncie sporo ras, skoro nie bedziemy posiadac pieniedzy (dgl) bo skad, wszystkie psy za pare lat Wy mozecie jedynie miec, tak moze sie zdarzyc, wtedy kazdy na tym straci.

Odnośnik do komentarza

Z zadania, którego nie było. XD Oczywiście. Z tego się to wzięło. Miałam pomysł, więc go zrealizowałam. Jak to mówią, "nie mierz innych swoją miarą". Rasa jest jedną z pierwszych wprowadzonych przez graczy, a zadanie jest może od dwóch-trzech lat. :) I dodam smaczek - drugą rasę TEŻ stworzyłam i wprowadziłam przed tym zadaniem. I nikt mi za to nic nie dał prócz satysfakcji. 

I tutaj dochodzimy do tego, że nie wiesz jaki pierwotnie cel miała dać możliwość wprowadzania ras. Nie kiszenie ich dla siebie, a rozkrecenie rynku. Częściowo dalej się to udaje. Weźmy na przykład rasę, w której ponownym wprowadzeniu uczestniczylam. Sławne Gończe Polskie (wprowadzone za czasów zadania, ale nie dostalysmy za to dgl, bo rasa istniała w grze - tak nim wyskoczysz ponownie z argumentem kasy :D). Pierwotnie, gdy pierwszy twórca grał, rasa dostępna tylko po wykastrowaniu. Teraz? Ogólnodostępna, ludzie tworzą własne hodowlę, rynek tej rasy się kręci. Z bólem serca przyznam, że i po tej najniższej kwocie da się znaleźć (a tyle zaoszczędzić bez trudu może i początkujący gracz), a wydane dgl zwrócą się szybko. Rasa ma potencjał, kosi konkursy i wystawy dzięki prężnemu rozwojowi przez macierz. I nie ma, że ktoś jej mieć nie może i straci. Może. Ba, nawet dzięki temu zyska, zarobi. Teraz spójrzmy z drugiej strony. Ktoś za nas by to zrobił, ale nie miał by takiego zapału do klikania jak Lis czy, swego czasu, ja. Rasa najpewniej dalej stalaby w miejscu lub nieznacznie się ruszyła, jeśli zostałaby u kogoś innego. To dopiero byłoby smutne. Ale przecież kasa by się zgadzala z zadania. 

Podtrzymuję zdanie i dodam, że jeśli kolejny komentarz będzie w tonie poprzednich (czyt. mierzenie działań moich, o których nie masz pojęcia, chęcią zarobku i oskarżaniem mnie o hipokryzję bez jakiegokolwiek rozeznania o mojej, od dawna dorosłej, osobie) to nawet nie będę się produkować z odpowiedzią. Pozdrawiam. 

Odnośnik do komentarza

Jak zawsze niemiłosiernie mnie śmieszy ta matczyna troska o nowych. Grywam od lat w całe mnóstwo gier i jak dotąd nigdy, i nigdzie, nie spotkałam się z tak dziecinną argumentacją w stylu "a bo nowym jest trudniej od tych co zaczęli kiedyś". Rasy w tej grze gracze tworzyli na lata zanim dodano to zadanie. Kiedyś tworzyło się rasy, bo się tworzyło, a nie że ktoś wpadł na to teraz "bo zadanie". Tym bardziej uważam, że wprowadzenie limitu teraz jest zwyczajnie nieuczciwe. I to osoba funkcjonująca w tej grze od niemal 5 lat i klikająca w trybie "no life" na pewno doskonale wie. Najwyraźniej jednak nie uznała za stosowne Wam tego powiedzieć. Ale nie, lepiej było popchnąć Was do wyskoczyenia z pomysłem na jakiś chory limit w momencie, kiedy onqa sama ma już na koncie daleko więcej niż miałby ten limit wynosić.

Owszem, nie napisałś, że coś komuś należy zabierać, i ja też tego nie napisałam, to było jedynie pytanie retoryczne z nutką sarkazmu. O moje czytanie ze zrozumieniem to się nie martw, lepiej skup się na swoim.

Co do samego pomysłu, to prostai ucziwa logika wskazuje, że w przypadku limitu należałoby jakoś wyrównać nowych do tych, którzy już ten limit osiągnęli. Inaczej argumet troski o nowych traci sens, bo nie dość że niczego nie wyrównuje to jeszcze nakłada ograniczenia, które nie obowiązywał dawniejszych "masowych" twórców. A póki co to ja tu widzę tylko jedno, dla nowych nowe zasady i ograniczenia, ale starzy niech zachowają swoje przywileje. Z rozumieniem pojęć też chyba niektórzy mają problem, skoro w tym nie dostrzegają hipokryzji. 

Co by nie rzec pomysł jest po prostu głupi. Tak, użyłam tego słowa, bo trzeba nazywać rzeczy po imieniu. Pewnie bym go nie użyła, gdybyś ze zrozumieniem przeczytała to, co napisałam wcześniej i spokojnie się zastanowiła nad istotą tego bzdurnego pomysłu. Wolałaś się zapowietrzyć i pultać, Twój wybór...

Wprowadzenie tego rodzaju limitów można rozważć w nowej wersji gry i tylko tam. I na szczęście dla rozgrywki, o tym czy jakiś pomysł zostanie wdrożony, czy nie, nie decyduje czyjeś chciejstwo ani nawet zamieszczona tu ankieta.

Radziłabym skupić się na klikaniu tego, co tam sobie obecnie klikacie, bo pomysły jakoś marnie Wam wychodzą. I ponieważ wątpię, czy ktoś z "obrońców ucieśnionych" przeczyta mojego posta ze zrozumieniem, to dla mnie ta dyskusja się skończyła. Powodzenia i bez odbioru.

Odnośnik do komentarza

Jakby nie patrzac, to ja tutaj jeszcze mozna powiedziec, ze jestem nowa, zyje w terazniejszosci, nie tak jak Wy w przeszlosci, moze kiedys nie bylo tego zadania, ale teraz jest i taki pomysl powstal, zabroni nam ktos? no nie, wiec prosze sie nie wypowiadac na taki temat i dac szanse innym, chcialam jedynie wiedziec, czy w ogole ktos bedzie za tym pomyslem, a nie wyklocac sie na forum, kto ma racje, a kto nie XD to jest smieszne, naprawde. Rozumiem, ze Wasze myslenie jest takie 'gram od poczatku, dlatego ja wiem wszystko najlepiej i bede radzila nowym czlonkom sie jakos przystosowac do gry bo inaczej sobie nie poradza' Od tego moje drogie jest administrator, jego moge sie zapytac o wszystko i na pewno mi odpisze oraz pomoze.

'z pomysłem na jakiś chory limit w momencie, kiedy onqa sama ma już na koncie daleko więcej niż miałby ten limit wynosić.' powtorze sie bo najwidoczniej nie potrafisz czytac ze zrozumieniem. Niech sobie jest jak daleko, niech ma przy sobie stworzonych tyle ras ile ma, naszym pomyslem nie jest usuwanie innym psom Dla niekumatych

'i ja też tego nie napisałam, to było jedynie pytanie retoryczne z nutką sarkazmu. ' NIE NAPISALAM, ale jednak napisalam, skoro pytanie retoryczne to dlaczego go nie zachowasz dla siebie i te wszystkie zbedne uwagi co? Nie jest mi to potrzebne do grania w doggi, gdybym chciala sie dowiedziec jak bylo wczesniej, jakie zadania byly, zapytalabym o to admina. Dzieki za uwage, ale nie bede temu przychylna.

I znow sie powtarzasz widze, znow opisujesz starych czlonkow jako tych najwazniejszych, najuczciwszych, wszystko wiedza najlepiej po co mi to tlumaczysz? Nie chce zyc przeszloscia niech to w koncu do Ciebie dotrze. 

Dla Ciebie pomysl moze i byc glupi, nie prosilam sie o Twoje zdanie na ten temat XD wystarczylo kliknac w ankiete 'jestem przeciw' zrozumialabym przekaz, ale Ty wolisz sobie pluc w twarz. Ja nie bede dalej tego ciagnela, nie ma sensu, szkoda mi czasu na takich ludzi.

Czy jest gdzies napisane, ze maja ten pomysl wprowadzic bo my tego wlasnie chcemy? Zastanow sie i jeszcze raz przeczytaj, ze jest to jedynie propozycja.

Ty mi lepiej nie radz, bo ja sama doskonale wiem, co jest dla mnie odpowiednie. 

Dla mnie juz dawno sie skonczyla, jakbys nie zauwazyla.

Odnośnik do komentarza

Bardziej mnie zastanawia jak to miałoby w ogóle funkcjonować. Załóżmy, że jest ten limit i co dalej? Czy taka osoba będzie mogła wchodzić w hodowle z "młodzikami"? 

Warianty:
1. Taka osoba nie może wejść do hodowli, więc musi być tryb "hodowla do nowej rasy" - trochę babrania się ale co to za problem sprzedawać dobre psy
2. Taka osoba może wejść do hodowli, jednak nie może być przy zgłaszaniu - cyk wyjdzie z hodowli, może dostać psy za tanioszkę

W sensie czy była brana pod uwagę opcja jak by to miało wyglądać? Jak nałożyć konkretnie ograniczenia i tak dalej, gdzie licznik.

Warto wziąć pod uwagę, ze nie jest za dużo nowych osób, nikt się aż tak nie bije o nowe psy. Ludzie może i szukają dostępnych i potwierdzonych przez FCI  ras, jednak nie widzę jakiegoś nawału "chcę dołączyć się do hodowli nowej rasy". Życie i rangi weryfikują, czy ludzie zostają czy nie. A kto zostaje dłużej to wie, ze może się ogłaszać, zerknąć na forum i podjąć się wszystkich kroków, żeby dostać się do takiej hodowli albo samemu na luzie próbować. 

Nie jest też powiedziane, że dana hodowla zaklepuje rasę i tyle. Każdy może brać udział w wyścigu. Kto powiedział, ze świeżak nie zrobi szybciej pokoleń niż hodowla, której członkom nie chce się klikać i idzie im to naprawdę wolno?

Ja szukałam, sprawdzałam czy ktoś nie chciałby zrobić nowej rasy, dołączyłam się do hodowli i jakoś idzie - nie mam ciśnienia na zrobienie tego "bo zadanie" tylko to jest jedna z moich form przyjemności w tej grze. Nie każdy chce też się bawić w tworzenie rasy i rusza na ranking czy co innego.

Ludzie mają prawo wypowiedzieć swoje zdanie w każdym temacie, po to zresztą są propozycje, żeby rozpatrywać. To są moje uwagi do tego wątku

Pozdrawiam cieplutko

Odnośnik do komentarza

 

Dnia 17.06.2019 at 20:28, shantieq napisał:

 to nie powinni tworzyć nowych ras lub ich reaktywować

Każdy ma prawo tworzyć nowe rasy i maści oraz reaktywować te wymarłe. Każdy ma takie same szanse i prawa. Jak komuś szkoda wydawać dgl na jakiekolwiek legowiska - jego problem.

Ps. Wszyscy widzimy Twoją hipokryzję, pani L. ;)

Odnośnik do komentarza
5 minut temu, Tureliel napisał:

 

Każdy ma prawo tworzyć nowe rasy i maści oraz reaktywować te wymarłe. Każdy ma takie same szanse i prawa. Jak komuś szkoda wydawać dgl na jakiekolwiek legowiska - jego problem.

Ps. Wszyscy widzimy Twoją hipokryzję, pani L. ;)

to ma byc hipokryzja? XDD Ja szanuje Wasze zdanie na dany temat, akceptuje to co piszecie, ale skoro najezdzacie na mnie bez powodu tak naprawde to trudno, nie pozwole sie w taki sposob traktowac, chcialam dobrze i zaproponowalam zmiane gry, skoro Wam sie to nie podoba, w porzadku Nic mi do tego, ale nie robcie z nas dzieciakow, bo to Wy nie szanujecie nas oraz naszego pomyslu przy tym zarzucajac nam, ze pomysl jest infantylny. Poza tym do czego Ty sie w ogole odnioslas co? Nie na temat kompletnie, czy ja pisalam cos o legowiskach? Komu szkoda wydac dgl, no slucham, nie jest nic napisane o tym, ze chcemy zabraniac innym tworzyc rasy, ale tym ktorzy osiagneli limit tego, bo w ten sposob innym nie daja szans, zle interpretujesz, nie rozumiem Twojego toku myslenia, to nie ma zadnego zwiazku z tym co piszesz. Wiecej sie nie udzielam, pozdrawiam wszystkich!

Odnośnik do komentarza

Nie. Ty nie szanujesz naszego zdania. Nie szanujesz nas ani tego co mówimy. Odnosisz się do nas chamsko, prześmiewczo, od pierwszego komentarza (pomijając post pierwszy). Więc nie licz na to, że inni będą Cię traktować lepiej, skoro sama tego nie robisz. A skoro więcej się nie będziesz udzielać - lepiej dla pozostałych komentujących, nie będą marnować swojego czasu na Twoje dziecinne zachowanie. 

PS. Zdania lepiej pisać krótkie, lepiej się czyta i można bardziej zrozumieć treść (obecnie to jest zlepek zdań nie mających większej treści). Już to mówiłam jednej z Waszej grupy, która też boryka się z tym problemem. 

Odnośnik do komentarza

O jejku, śmiech przez łzy normalnie xD

Nie będę mówiła tu o hipokryzji bo koleżanki u góry już to powiedziały i nie mam zamiaru się powtarzać, ale serio myślałyście że ludzie to poprą? No błagam ? Ludzie tworzący nowe rasy poświęcają na nie wiele czasu, potu, krwi, łez i bardzo często własnych, realnych pieniędzy. Sprowadzenie tego do "zaliczenia zadania" jest po prostu idiotyczne, bo serio... po co aż tak męczyć się dla 2 czy 5 tysięcy w grze o pikselowych pieskach? No ale przecież bardzo łatwo jest wymyśleć nową rasę do zrobienia, klikać ją przez rok i marudzić że inni was gonią. Drodzy gracze... Chcecie mieć własną rasę bądź maść? To po prostu zepnijcie tyłki i je zróbcie a nie narzekajcie że inni wam przeszkadzają. Tak wygląda realne życie xD

*dobra jednak muszę* pozdrawiam panią L, posiadaczkę kilku ras i maści, niesamowitą hipokrytkę oraz współtwórczynię tego wspaniałego pomysłu (wyczuj ten sarkazm) 

Trzy razy na nie, bez odbioru :)

Odnośnik do komentarza

Kochani, jestem  smutna  czytając  tą kłótnię.

Shantieq wyszła z luźną propozycją. Przedstawiać propozycje – to przecież nic złego. Fajnie, że istnieją w ogóle gracze, którzy proponują i chcieliby coś zmienić. Myślę, że to forum jest po to, żeby dyskutować.  Przedstawiać w kulturalny i spokojny sposób wady i zalety tych pomysłów. Każdy ma swoje zdanie – to oczywiste.

 Rozmowa powyżej nie jest dyskusją- jest kłótnią, która nie prowadzi do niczego. Jedyny komentarz, który nie zawiera agresji jest komentarz Szczypiorka  (z takimi osobami da się dyskutować) ^^ Reszta komentarzy według mnie wnosi tylko nienawiść. Więcej nerwów niż to wszystko warte.

 Jeżeli pomysł nie jest dobry to ok. Zostawmy go i tyle. Niepotrzebne są dalsze komentarze, które mają podkreślić jak głupi jest ten pomysł, jak śmieszny, jak idiotyczny i w ogóle. Już chyba bardziej dosadnie nie da się tego napisać. Zostawmy ten temat i przestańmy ranić siebie nawzajem. Bo to naprawdę do niczego nie prowadzi. I proszę również…zostawcie już biedną Lunę w spokoju xD

Pomysł ciekawy, fajnie, że shantieq miała odwagę napisać. Ale odpada, bo ma więcej wad niż zalet. Koniec tematu. Koniec kazania :D

kolaa i shantieq lubią to
Odnośnik do komentarza
12 minut temu, Kama napisał:

Jestem na NIE. Nie każdy musi mieć zaliczone wszystkie zadania. Wprowadzając ten limit unieszczęśliwimy graczy, dla których tworzenie nowych ras jest głównym celem tej gry. A przecież nie o to w tej grze chodzi, prawda? ?

no masz racje, teraz widze, ze ta propozycja byla zupelnie bezcelowa, zbedna, ale co sie stalo to sie nie odstanie.

Nastepnym razem, jesli bede chciala cos zaproponowac, wpierw obeznam sie w tej grze ;)

Odnośnik do komentarza
  • 2 months later...
  • 4 months later...
W dniu 18.06.2019 o 14:50, Danonek napisał:

I jednym z twórców tego "świetnego" pomysłu jest osoba, która co i rusz tworzy nowe rasy/maści. Co za hipokryzja.

Sprzeciw. Pomysł bez sensu.

To prawda, osoby wyżej co chwile coś wprowadzają i teraz wyjeżdżają z tym pomysłem, który gdyby wszedł w życie, byłby powodem do oburzenia - 

Cytat

Ale jak to hur dur nie mogę już nic wprowadzić

 

Odnośnik do komentarza
  • 10 months later...

Ja tylko wtrącę swoje trzy grosze bo czemu nie ?
Sama stworzyłam tutaj multum propozycji, które teraz uznaję za głupie i gdybym sama ich nie napisała, chyba wyśmiałabym ich twórcę XD
Ale tak jak napisała Kama - dla niektórych tworzenie nowych maści i ras jest głównym celem w grze, więc gdybyśmy im to odebrali, to co? Mają przestać grać? Jak się trochę pogrzebie, to naprawdę duża część doggowej społeczności stale wprowadza jakieś nowości. Co jakiś czas pojawiają się nowe płodne rasy czy maści, rynek się nakręca a gracze mają fun ^^ Dlatego po prostu, po co im to odbierać? 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przeglądając tą stronę akceptujesz naszą politykę prywatności. Przeczytaj więcej: Polityka prywatności