Skocz do zawartości
Centrum gier Lion Project

Nowy punkt w regulaminie


hodowlapieseuw

Nowy punkt w regulaminie  

11 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy jesteś za wprowadzeniem takiego puktu?

    • Tak
    • Nie
    • Przycisk dla osób które nie wiedzą, czy się zgodzić czy nie.


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Dopiero teraz naszła mnie ochota, aby w regulaminie doszedł punkt o wystawianiu psów za cenę adekwatną do wartości psa, lub coś w tym stylu. Fajnie, jeśli możnaby było zgłaszać do moderacji osoby wystawiające psy za zaniżone ceny. Nie groziło by to banem ani niczym, dopóki gracz nie ignoruje ostrzeżeń moderatorów. Wiem, że to wiązało by się z dodatkową robotą dla modów, ale jak inaczej to rozwiązać? Ewentualnie jakiś przycisk zgłaszający gracza, który po kliknięciu znikał by dla wszystkich, aż do czasu rozpatrzenia przez moderację. Możecie proponować jak to rozwiązać w komentarzach.

Odnośnik do komentarza

"Adekwatność" ceny do "wartości" psa, to kwestia umowna. Pies który dla kogoś jest wart i 50 000 dgl, dla kogoś innego może być kompletnie bezwartościowy. Narzucanie jakieś dziwnej "poprawności" poprzez punkty w regulaminie i jeszcze potem zawalanie moderatorom skrzynek skargami, bo komuś się jednak zdaje, że taki a taki pies powinien być dorższy, lub tańszy... Kompletnie absurdalny i nietrafiony pomysł.

Na marginesie... potwornie irytujacy jest Twój nawyk cytowania posta, na który odpowiadasz bezpośrednio. 

Danonek lubi to
Odnośnik do komentarza

Rozwiązanie problemu giełdy by się przydało, ale raczej nie w ten sposób. Moderatorzy i tak mają pełne ręce roboty, a podejrzewam, że połowa takich zgłoszeń byłaby nietrafiona.
Jeśli klienci NPC w 2.0 będą proponować swoje ceny za psy, być może rozwiąże to problem. Ludzie zaniżają, bo chcą szybko sprzedać, ale jeśli NPC kupi od nich z miejsca psa za 2500, to nie będzie się im opłacało wystawiać go graczom za mniej. Dla obecnej wersji nie widzę dobrego rozwiązania, bo transakcje z graczami nie mają żadnej konkurencji.

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Danonek napisał:

Więc nie rozumiem po co w ogóle była ta wiadomość, że ankieta jest publiczna i każdy może zobaczyć odpowiedzi. Chyba tylko, aby się przyczepić, bo śmiałam coś napisać. ;) 

No i nie "karzę", a "każę". Taka drobna uwaga. ;) 

Po prostu się zdziwiłam, bo normalnie raczej argumentujesz. Nie mam zamiaru się czepiać, a tak poza tym czy to sama się właśnie uczepiłaś, że coś źle napisałam. Hipokryzja trochę. No i kolejna prowokacja... A poza tym skończmy już tą dramę, bo obie zachowujemy się jak 5-latki.

Odnośnik do komentarza

Cóż, stwierdziłam, że przytaczanie argumentów takich samych jak wcześniej zostałoby (znowu) uznane za powtarzanie słów, więc ograniczyłam się do najprostszej odpowiedzi (która też, jak widać, się nie spodobała, "bo nie ma argumentów").

I nie, nie uczepiłam się, tylko zwróciłam uwagę na błąd ortograficzny, abyś na przyszłość go nie powielała. I to nie jest prowokacja. Gdybyś przyjrzała się moim wypowiedziom na czacie chociażby zauważyłabyś, że zwracam graczom uwagę na takie błędy. Bo nie każdy jest orłem z języka polskiego. Ale wiem też, że osoby popełniające błędy mogą być obiektem śmiechu (i nie mówię tu o doggi), stąd moje "uwagi".

Ale proszę, zgodnie z propozycją, kończę "dramę". Moja odpowiedź to nadal "nie". A dlaczego? Kamina ładnie to wyjaśniła. Modzi nie są od pilnowania, upominania, karania każdego gracza czy wystawia psa za "adekwatną cenę".

Odnośnik do komentarza
  • 4 months later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przeglądając tą stronę akceptujesz naszą politykę prywatności. Przeczytaj więcej: Polityka prywatności