Skocz do zawartości
Centrum gier Lion Project

zmiana zadania z 5 szczeniakami


Annyonne

zmiana zadania z 5 szczeniakami  

65 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy chcesz by zadanie [133] z 5 szczeniakami w miocie, potrzebne do rangi, zostało zmienione na inne ?

    • tak, chcę do rangi inne
    • nie, może zostać


Rekomendowane odpowiedzi

Tu za bardzo nie ma co pisać ;) Wszyscy wiedzą o co chodzi.  :P

Ale dla jasności :
Jednym z zadań do zdobycia najwyższej rangi jest zadanie: [133] Miej minimum 5 szczeniąt w miocie od jednej suczki                              
Rozumiem, że na VIPa zadania muszą być trudne, ale ich trudność powinna być związana z doświadczeniem w grze, wtedy ma to sens. Obecnie zadanie jest realizowane losowo, tzn. do kogo los się uśmiechnie, ten zadanie ma zaliczone, bez względu na staż w grze. Przy czym niektórzy mają te pięcio-szczeniakowe mioty wielokrotnie, często po kilku kryciach, a inni wcale, pomimo nawet dwóch, trzech lat gry i ogromnej ilości kryć :wacko:

Nie mam pomysłu na co zamienić to zadanie (los był dla mnie łaskawy :rolleyes:), ale liczę, że coś da się wymyślić. 

Proponuję również graczom, którzy zaliczyli to zadanie, by pomyśleli także o tych, którym się nie udało...

 

A tak przy okazji uważam, że wszystkie zadania do rang powinny być możliwe do zrealizowania tylko osobiście przez gracza (a nie przez kupienie odpowiedniego psa lub losowo). Pozostałe zadania, urozmaicające grę, mogą sobie być różne. 

Odnośnik do komentarza

Jak dla mnie możnaby to zamienić nawet na kilka zadań, byleby wszystkie były możliwe do wykonania przez dłuższy okres czasu i faktycznie świadczyły o doświadczeniu w grze

  • wygraj 1000 konkursów
  • wygraj po 200 konkursów każdego typu
  • 365 dni stażu
  • posiadaj psy 30 różnych ras
  • posiadaj psa który znajduje się w rankingu
  • bądź członkiem 3 hodowli

Coś z tego możnaby wybrać na przykład a resztę dorzucić jako zwykłe zadania bo mi się już skończyły takie fajne

luna999 i Zailee lubią to
Odnośnik do komentarza

Jestem na tak, ale wolałabym, żeby nie było zadań polegających na kolekcjonowaniu ras/ uzbieraniu konkretnej ilości psów, a przynajmniej, żeby nie liczyły się one do rangi. Nie lubię być "zmuszana" co do tego ile jakich psów posiadam ;)

Do rangi VIP moim skromnym zdaniem powinno obowiązywać trudniejsze zadanie z konkursami.

Odnośnik do komentarza
  • 3 months later...

Zgadzam się z propozycją dodania zadań dotyczących stażu. Jak dla mnie, to tego stażu do zaliczenia mogłoby być i ze dwa lata, byleby tylko tej rangi nie dostawali pierwsi lepsi gracze tylko dlatego, że mieli większego farta.

Sunflake ma rację, chyba nie potrzeba więcej zadań dotyczących posiadania konkretnej ilości psów lub ras. Za to mogłyby się pojawić więcej zadań typu "Bądź hodowcą 100 psów", "Bądź hodowcą 200 psów".

Zailee lubi to
Odnośnik do komentarza

Też jestem za zastąpieniem tego zadania czymś związanym z rzeczywistą pracą gracza w grze :)

Te 1000 konkursów, albo po 200 konkursów każdego typu, czy wyhodowanie 200 psów, czy nawet więcej konków byłyby świetne jako substytut :D

Te ze stażem, nie wiem, nie koniecznie się przekładają na doświadczenie w grze, zwłaszcza że bardzo starzy gracze restartowali wcześniej grę, albo zostali skasowani podczas czystki i wrócili... a widziałam graczy ze 100'ma dniami stażu którzy nie awansowali nawet na rangę 2 xD ale można by zrobić jako poboczne, tak samo jak resztę tych od krzyżaka. Chociaż to z posiadaniem 30 ras powinno być raczej jak to z kotkiem w schronisku - żeby nie blokowało niczego ważnego, nie trzeba zmuszać jak ktoś nie chce kolekcjonerki uprawiać xD

Odnośnik do komentarza
  • 2 years later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przeglądając tą stronę akceptujesz naszą politykę prywatności. Przeczytaj więcej: Polityka prywatności