Skocz do zawartości
Centrum gier Lion Project

Rekomendowane odpowiedzi

Myślę, że przydałaby się opcja robienia listy psów, które nas zainteresowały na giełdzie. 

Np. Kiedy szukamy psa na wystawy i spodoba nam się kilkanaście psów porozrzucanych na kilku różnych stronach, a chcemy kupić tylko jednego lecz ciężko nam się zdecydować. O wiele łatwiej będzie je przeselekcjonować mając je w jednym miejscu. 

Do listy możnaby dodać psa poprzez naciśnięcie gwiazdki/kółka/plusika/? i odjąć go z listy znowu klikając to samo miejsce. Na dole obrazek (robiony na szybko) jak mogłoby to wyglądać :)

Oczywiście, dodanie do listy nie chroniłoby ich przed kupieniem przez innego gracza. 

1553709175384.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ciężko głosować bez ankiety. :(

Jeśli ma to być zaznaczanie psów, z których już w momencie zaznaczania gracz chce jednego kupić, uważam, że lepsze jest to, co napisała Dante - otwieranie psów w nowych kartach. 

Jeśli jednak chodzi o zaznaczenie tych, które graczowi  się podobają, ale na chwilę obecną nie stać go na zakup, opcja może być przydatna. Zamiast pisać do właścicieli psów z prośbą o zarezerwowanie, a po kilku dniach "zapominać" o psie i nie odpisywać nawet na pv, to może lepiej żeby sobie zaznaczył i jak ktoś mu wykupi to trudno. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Gdyby była ankieta byłabym na nie. Zawsze otwieram sobie psy, które mnie interesują w nowych kartach. Mam wtedy pełny wgląd w dane interesującego mnie psa. Taki "koszyk" jak dla mnie kompletnie niefunkcjonalny, bo na pewno nie dałby się w nim umieścić więcej informacji niż jest na ogólnej liście w wyszukiwarce, co za tym idzie i tak potem musiałabym karty tych psów otwierać żeby się im dokładniej przyjrzeć. Więc na dobrą sprawę to żadne ułatwienie tylko dodatkowa klikanie żeby najpierw powsadzać coś do koszyka a potem i tak to otwierać i oglądać.

Tureliel i Katsukiro lubią to

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi