Skocz do zawartości
Centrum gier Lion Project

Lista zakupów


Heather

Rekomendowane odpowiedzi

Myślę, że przydałaby się opcja robienia listy psów, które nas zainteresowały na giełdzie. 

Np. Kiedy szukamy psa na wystawy i spodoba nam się kilkanaście psów porozrzucanych na kilku różnych stronach, a chcemy kupić tylko jednego lecz ciężko nam się zdecydować. O wiele łatwiej będzie je przeselekcjonować mając je w jednym miejscu. 

Do listy możnaby dodać psa poprzez naciśnięcie gwiazdki/kółka/plusika/? i odjąć go z listy znowu klikając to samo miejsce. Na dole obrazek (robiony na szybko) jak mogłoby to wyglądać :)

Oczywiście, dodanie do listy nie chroniłoby ich przed kupieniem przez innego gracza. 

1553709175384.jpg

Odnośnik do komentarza

Ciężko głosować bez ankiety. :(

 

Jeśli ma to być zaznaczanie psów, z których już w momencie zaznaczania gracz chce jednego kupić, uważam, że lepsze jest to, co napisała Dante - otwieranie psów w nowych kartach. 

Jeśli jednak chodzi o zaznaczenie tych, które graczowi  się podobają, ale na chwilę obecną nie stać go na zakup, opcja może być przydatna. Zamiast pisać do właścicieli psów z prośbą o zarezerwowanie, a po kilku dniach "zapominać" o psie i nie odpisywać nawet na pv, to może lepiej żeby sobie zaznaczył i jak ktoś mu wykupi to trudno. 

Odnośnik do komentarza
  • 2 weeks later...

Gdyby była ankieta byłabym na nie. Zawsze otwieram sobie psy, które mnie interesują w nowych kartach. Mam wtedy pełny wgląd w dane interesującego mnie psa. Taki "koszyk" jak dla mnie kompletnie niefunkcjonalny, bo na pewno nie dałby się w nim umieścić więcej informacji niż jest na ogólnej liście w wyszukiwarce, co za tym idzie i tak potem musiałabym karty tych psów otwierać żeby się im dokładniej przyjrzeć. Więc na dobrą sprawę to żadne ułatwienie tylko dodatkowa klikanie żeby najpierw powsadzać coś do koszyka a potem i tak to otwierać i oglądać.

Katsukiro i Rasiek lubią to
Odnośnik do komentarza
  • 1 year later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przeglądając tą stronę akceptujesz naszą politykę prywatności. Przeczytaj więcej: Polityka prywatności