Skocz do zawartości
Centrum gier Lion Project

Urodziny PokeGry - 2016


Parlaxi

Rekomendowane odpowiedzi

Urodziny PokeGry!


 

Urodziny to dla każdego dość wyjątkowy dzień (bez względu na to, czy obchodzi je hucznie, czy też wstając patrzy na kalendarz z grymasem na twarzy ;) )

PokeGra również będzie niedługo o rok starsza, z tej więc okazji powstał ten konkurs, którego nagroda jest warta zachodu ;)

Z racji tego, iż poprzedni konkurs z tej okazji był konkursem plastycznym, w tym roku wszyscy będą mogli wykazać się na innym polu..

Napisz własnoręcznie opowiadanie związane z PG i pokemonami. Jak to powinno wyglądać? Zależy to tylko od Ciebie, więc daj zaszaleć swojej wyobraźni! Tak, tak, jest jednak kilka zasad:


 

Zasady konkursu:

1. Musisz wcielić się albo w

a ) postać swojego ulubionego pokemona (nie musisz być w jego posiadaniu), albo w

b ) swoją postać w Grze

i opisać przygodę/przygody, jakie spotkały Cię w świecie PokeGry! Daj się ponieść fantazji!

2. Praca musi zawierać w sobie słowa: "Urodziny PokeGry" – i nie, te w tytule nie będą brane pod uwagę ;) Muszą być skrzętnie wplecione w treść opowiadania.


 

Dla autora najciekawszej pracy jest przewidziana nagroda – niespodzianka! (jeśli mieszkasz w Polsce, powędruje ona do Twoich rąk, jeśli jednak mieszkasz za granicą naszego pięknego kraju, przewidziana jest nagroda wirtualna, którą to Administrator przekaże na Twoje konto ;) )

Pisałam to już wielokrotnie, ale powtórzę się raz jeszcze: każdy lubi prezenty - PG także! A najcenniejsze prezenty to te, które zrobiło się samodzielnie :)


 

Sposób wykonania pracy oraz złożenia:


 

Pracę należy.. opublikować na naszym forum w postaci nowego wątku w TYM MIEJSCU (w temacie ma się znajdować Twój nick z Gry oraz dopisek „konkurs urodzinowy 2016”).

Dodatkowo (ponieważ wszyscy jesteśmy tylko ludźmi), tu, w tym wątku, należy wkleić link do własnej pracy konkursowej.

To nie jest tak skomplikowane, jak się wydawać może ;) W razie potrzeby zawsze możecie poprosić kogoś o pomoc w wyjaśnieniu trudnych dla Was zagadnień związanych z konkursem :)


 

Termin składania prac: 10.08.2016

Termin rozstrzygnięcia konkursu: 15.08.2016

Sposób złożenia pracy: jako wątek na forum w TYM MIEJSCU, przy jednoczesnym wklejeniu linku do swojej pracy w tym wątku jako komentarz.

 

Jeśli Gracz jest małoletni, może poprosić kogoś dorosłego o pomoc przy tworzeniu i złożeniu pracy - ma to być jednak praca stworzona wyłącznie przez Gracza.

Każdy biorący udział w konkursie uczestnik może podesłać maksymalnie 1 pracę konkursową. Prace proszę podpisać nickiem z gry :)

 

UWAGA! Osoby, które bawią się w naruszanie regulaminu (pkt 1.1) są proszone o zdecydowanie się na jedno konto i jedną pracę. Próby oszustwa będą niestety nagradzane inaczej..

 

Z racji długości terminu oddania prac, należy pisać poprawną polszczyzną (z zachowaniem zasad ortografii, gramatyki i interpunkcji). Nagminne łamanie tych zasad spowoduje dyskwalifikację pracy – bez względu na to, jak interesująca i barwna byłaby to historia. Sprawdźcie więc proszę przed wysłaniem swojej pracy, czy nie ma w niej błędów, przede wszystkim ortograficznych.

Postarajcie się, ponieważ nagroda jest warta tej odrobiny wysiłku ;)

 

===========================

 

Tak, jak w przypadku innych konkursów w tym roku, także i tym razem to WY będziecie oceniać prace (GŁOS ODDAJEMY ZA POMOCĄ PRZYCISKU "LUBIĘ TO") default_cool.png Przypomnę jednak pewne obowiązujące reguły:

 

1. Nie głosujemy na swoją pracę. Wszyscy wiemy, że każdy uważa swoją pracę za najlepszą, najśmieszniejszą itd (i jak najbardziej macie do tego prawo ;) ) Nie zmienia to jednak faktu, że cudze prace mogą być równie zabawne!

 

2. Osoby, które bawią się w naruszanie regulaminu (pkt 1.1) są proszone o nie nabijanie punktów swojej pracy konkursowej. Za taki proceder praca dostanie tyle punktów ujemnych, ile multi zostało użytych do podbicia. Administracja patrzy na Was! B)

 

Z racji tego, że podczas ostatniego Konkursu dochodziło do najróżniejszych niesportowych czy wręcz nieuczciwych zachowań, zaznaczę raz jeszcze najważniejszą sprawę:

 

Pamiętajcie, że oceniana ma być PRACA KONKURSOWA, a nie osoba, która tą pracę złożyła.

Zrozumiałym jest, że są tu różne sympatie i antypatie, nie powinny one jednak wpływać na ocenę PRACY KONKURSOWEJ.

 

Przykład 1. Gracz A lubi Gracza B, ale podoba mu się praca Gracza C. Nie polubi jednak pracy Gracza C w obawie, że Gracz B "może się na niego obrazić".

 

Przykład 2. Gracz A szczerze nie lubi Gracza B, mimo iż praca Gracza B jest znacznie lepsza od pracy Gracza C. Jednak głos odda na pracę Gracza C tylko i wyłącznie dlatego, że "nie jest to Gracz B"

 

Przykład 3. Gracz D zaproponował Graczowi A, żeby oddał głos na jego pracę (lub pracę konkretnego Gracza). Gracz A dał się przekupić, mimo iż prace innych uczestników były znacznie lepsze w jego ocenie.

 

Wierzę, że tym razem uda się przeprowadzić konkurs bez niepotrzebnych nieporozumień. Nie prosimy o głosy, nie typujemy konkretnej pracy jako "TEJ JEDYNEJ SŁUSZNEJ" - każdy głos ma być jak najbardziej subiektywny! :)

 

I nie zamartwiajcie się, komu dać swój głos - możecie polubić każdą pracę konkursową, byle nie swoją własną ;)

Odnośnik do komentarza
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 4 weeks later...

3.. 2.. 1.. CZAS STOP!

Drugi Konkurs Urodzinowy zakończył się pełnym sukcesem! :)

Konkurencja była zróżnicowana, z kolei sami Uczestnicy na koniec musieli sprostać bardzo surowemu kluczowi oceniania (i Głównemu Jury), jak również urzec swoimi pracami Was, kochani Gracze :)

 

A teraz pora na długo wyczekiwane wyniki! :) Co prawda miała być tylko jedna nagroda, ale było tyle pięknych prac, że coś wymyślimy.. ;)

 

I miejsce (i nagroda główna): Risu

II miejsce: Airisu

III Miejsce: Ivovic
 

Dodatkowo - mamy jeszcze jedną nagrodę wyróżnienia - dla GoldLithium! Kochana - gdybyś tylko... Ale Ty wiesz, już Ci o tym pisałam ;) Nie przestawaj tworzyć! Czekam(y) na więcej! :)

 

Zwycięzcom gratulujemy, z kolei wszystkim Uczestnikom dziękujemy za prace :) Mam nadzieję, że brak wygranej nie zniechęci Was do pisania, a wręcz przeciwnie - zmobilizuje do dalszej pracy i chęci tworzenia! Pamiętajcie, że mieliście bardzo dużą konkurencję i bardzo surowe Jury!

 

Z racji tego, że nie było przewidzianych innych nagród, niż za 1 miejsce, pozostałą trójkę Uczestników bardzo proszę o cierpliwość - Jury będzie musiało się naradzić ;) W najgorszym wypadku - nagrody powędrują z mojego ekwipunku :P

 

Pamiętajcie, że przewidziałam w tym roku jeszcze kilka konkursów - więc zachęcam Was wszystkich do brania czynnego w nich udziału. Bardzo mnie to motywuje do dalszego działania i wymyślania dla Was nowych wyzwań! ;)

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przeglądając tą stronę akceptujesz naszą politykę prywatności. Przeczytaj więcej: Polityka prywatności